Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen mérettől van értelme...

Milyen mérettől van értelme eladni a gyerekruhákat? Illetve melyik típusokat veszik használtan?

Figyelt kérdés
A babaruhákat tudom, hogy felesleges, abból olyan dömping van. A kisgyerek ruháknál 86-92-98 stb. már lehet értelme? Azért kérdezem, mert egy rakás nagyon szép márkás ruhánk van, sok átnőtt is, de időszűkében nem foglalkoznék azzall, hogy fotózgatom, meg töltögetem, ha felesleges, vagy ha el lehet adni, de 200-300 forintokért. Akkor bedobozolom, megy a padlásra és vagy lesz másik gyerek vagy egyszer kihajítjuk.
2020. okt. 10. 09:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a kisbaba ruhákat is elszoktam adni, újszülött mérettől.

Nem kérek érte sokat, nem ezen akarok meggazdagodni, nem is szorulunk rá, de nem tudjuk hol tárolni, már ez segítség, ha elviszik.

Ezeket csomagban szoktam általában. Van amikor konkrét body csomag, vagy naci csomag, de vegyes is szokott lenni. Engedem azt is, hogy válogassanak.

Kabátot, overált, bundazsákot, lábbelit külön árazok.


Most árulok 104-es ruhákat, külön beáraztam, de alkuképes, főleg, ha több darabot vesznek és ezt fel is tűntetem.


Facebookon helyi csoportban hirdetek csak és sikeresnek is mondhatom az eladást.

Foltos, bolyhos, de még játszós ruhákat sem árulok, azokat vagy elhasználom takarítani, vagy kidobom.

2020. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!