Adtok már harisnyát?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 03:28
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, de fogok.
Nem, és nem is fogok.
32 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Szoknyához igen, egyébként nem szoktam.

Inkább vékony nadrág fölé egy vastagabb, amit könnyen le tud kapni, de még ez sem aktuális.

2020. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Én szoktam adni harisnyát,épp tegnap frissítettem őket így még nem száradtak meg. Ma reggelre nálunk be volt fagyva a kocsi szélvédője. Szóval ma leggins +melegítőnadrág kombóba mentek oviba.
2020. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem.
2020. okt. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Leggingset adok a nadrág alá, ugyan az szinte. Utálom a harisnyát, nincs is a lányomnak egy darab sem.
2020. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Szoknyához, ruhához igen. Amúgy utálom, gyerekként is utáltam viselni, csúszik, igazgatni kell stb. Vagy direkt aláöltözet nadrág, ami gyakorlatilag olyan, mint egy leggings csak az anyaga más, vagy tényleg leggings, zoknival. Sokkal kevésbé macerás. Vagy van bélelt nadrágja is, ami ránézésre tiszta olyan, mint egy sima nadrág és a bélés se túl vastag, szóval nem egy sínadrág, csak normális.
2020. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én amint lehet, adok, szóval már egy ideje harisnyázunk. Így nem tudja levenni a zoknit. :)
2020. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!