Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 4 évesre még egyrészes overál...

4 évesre még egyrészes overál adsz télen vagy külön kabátot és vízhatlan bélelt nadrágot?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Még ha lenne tél idén.. Tavaly nem volt, előtte sem.
2020. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétrészest. Nekem már nagyon macerás volt az egyrészes onnantól kezdve, hogy állni tudott. Még két évesen is egyrészest adtam rá, három évesen már két részest kapott. Nekem sokkal könnyebb ráadni, elég szélesek a nadrág szárai, könnyű ráhúzni, emellett állítható a vállán a pánt, ha a kabát nem is, a nadrág jövőre is jó lesz. Ez azért is jó, mert nem éppen alacsony, volt olyan egyrészese, aminél könyörögtem neki, hogy ha lehet, ne nagyon nőjön tovább márciusig :)
2020. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már 3 évesen is 2 részeset adtam rá
2020. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 részest.
2020. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Téliből 2 részest 2 éves kora óta, de softshellből most 5 évesen is van egybeoverálja. Annyira szuper anyag, hogy ebből "eltűrjük", de ha lenne jó áron kétrészes, akkor azt venném. Az esőoverál sajnos nem olyan jó, mint a softshell.
2020. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
2 részest adok 2 éves koruk óta, mert a nadrág jóformán csak az ovi udvaron kell, kabát viszont kell egy bevásárláshoz is.
2020. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3éves kora otta biztosan 2 részest adok rå.
2020. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak két éves a lányom, van mindkettő és attól függ mit csinál. Illetve, hogy mennyire messze és milyen pisilési lehetőségtől leszünk. Ha pl. be tudunk menni, akkor mehet az overál, de ha nem, hanem kint kell pisilnie, akkor két részes, mert nem vetkőztetem le teljesen egy pisilés miatt. Szerintem ez így fog maradni egy jó darabig.
2020. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
miért egyszerűbb a 2 részes? komolyan kérdezem. az oviba is azt kértek, mert egyszerűbb, de meg nem értem, miért.. :D nekem valahogy könnyebb a lépj bele, dugd bele, cipzár felhúz - kész, mint a lépj bele, dugd bele, ebbe is dugd bele, cipzár, ja nem csatoltam be rendesen a nacit, vissza az egész... pisinél is, 2mozdulattal lent van az overál meg a naci is, ellenben a két részest ha le akarom venni akkor külön le kell a kabit, majd a nacit... tényleg nem értem, miért egyszerűbb.
2020. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan kétrészes aminek a pántjai patentosak és így nem kell levenni a kabátot miatta. Nekünk legalábbis olyan van. Egyszerűbben fel és leveszi a gyerek maga mint az overallt. Illetve WC használatakor ha le is veszi a kabátot legalább le lehet venni nem a földön húzza vagy le kell csizmát mindent venni hogy teljesen levetkőzzön. Egy kicsi nem tudja megcsinalni az overall ujjai elől megkötős trükköt hogy ne lóg jön a budin.
2020. okt. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!