Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vettetek már téli overált,...

Vettetek már téli overált, vastag téli kabátot, bakancsot a gyereknek?

Figyelt kérdés
Mi még nem mert tavaly alig volt tél és szinte nem is használta.

#Gyerekruha, öltözködés, tél,
2020. nov. 16. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Én már vettem. Én sokat vagyok kint a gyerekekkel. Hiába nincs igazi tél, ha 2-3 órát kint vagyunk 5-6 fokban, akkor bizony kell az a meleg ruha. Az óvodában is minden nap kiviszik a gyerekeket, oda is kell a téli felszerelés.
2020. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Amiből kellett, már beszereztük a téli holmikat.


Amúgy azt a mondatot nem értem, hogy azért nem vettél, mert tavaly alig használta. A gyerekek tipikusan nem elszaggatják, hanem kinövik a ruháikat. Namost vagy jó rá a tavalyi, vagy nem, és ez teljesen független attól, hogy az elmúlt télen mennyit használta.

2020. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Igazi vastag csizmát meg overált még nem vettem, de téli kabátban jár oviba, vastagabb sapiban és bakancsban, ami kicsit bélelt. Sokat vannak kint az udvaron, mi itthon is sokat kijárunk, elbírja.
2020. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha nem nőtte volna ki a tavalyi ruháit akkor ki sem írtam volna a kérdést..
2020. nov. 16. 13:46
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Még nem vettem. Őszi cuccokban jár. Ahogy nézem az előre jelzést egy hónapig még nem lesz túl hideg. Decemberben tervezem azért egy téli magasszárú cipő beszerzését. A tavalyira azt mondta, jó de lehet pár hét után kinövi...
2020. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Vettünk, de nem adtuk még rájuk. Vastag pulcsi plüss mellény lent vastag zokni gumicsizma bőven jó ebben az időben. Sokat vagyunk a kertben, idén még egyikük sem volt beteg.
2020. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Vettem, de még nem adtam télit egyik gyerekre se. Még elég az átmeneti. De azért pár hétre biztos hogy kelleni fog.

A kisebb (1,5) kapott overált, bakancsot majd utolsó pillanatban, nehogy átnője.

A nagyobbra (5) jó a tavalyi kabát és a bakancsot se nőtte ki.

2020. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Téli kabát, bakancsot vettünk, de még nem adom rá. 5 fok alatt fogom ráadni, annyi még nincs.

Téli overál kéne még, azt 0 fok alatt használjuk.

2020. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak téli taposó kellett mindkettőnek venni. Épp szombaton vettem meg.

Kabát overál van. A nagynak 2 éve 2 számmal nagyobb overál nadrágot találtam csak amit akkor felvarrtunk. Na az most pont a mérete.

A kicsi meg a nagy után örökölte.

2020. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Én már vetem lányomnak síkabátott és reggel azt veszi fel suliba menet mert vastag pulcsit vesz fel , hideg van reggel,igaz mi Németországba lakunk itt most is hideg van már ,szerdán veszünk téliesebb cipöket .
2020. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!