Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 7 év korkülönbség lesz a...

7 év korkülönbség lesz a lányaim között. Eddig minden ruhát elajándékoztunk. Szerintetek mostantól érdemes megtartanom a lányom ruháit a kicsinek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
A szebb és drágább ruhákat. Pl. ünneplő, kabát, ruhaszoknya... A többit szerintem felesleges 7 évig tárolni.
2020. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Ha annyira rossz az anyagi helyzetetek, akkor persze, tartsd meg, de amugy en sem tarolnek ruhakat evekig, maximum tenyleg 1-2 olyan darabot, amitol sajnalnek megvalni...

Ha nem okoz gondot uj ruhakat venni a kisebbnek majd, en inkabb elajandekoznam a nagy ruhait olyanoknak, akiknek viszont gondot okoz. Plane itt a karacsony, szerintem sok csalad orulne par uj ruhanak.

2020. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
A babaruhákat azért szokták megtartani, mert rövid idő alatt kinövi a kicsi. Egy hétéves azért már nyúzza rendesen, plusz ennyi idősen már a kicsi is igényli majd, hogy saját holmija legyen, ne levetett (egy háromhónapos ugye még fütyül rá).
2020. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem. Addigra full más mesék és divat lesz. Persze ha van 1-2 nagyon jó minőségű pl teli kabát ami nincs nagyon elhasználva, drága és a fazonja is időtálló, azt érdemes. Esetleg pl ha van márkás adidas stb melegítő. Ilyesmit elmennék, de Mancs orjaratos pólót, 700ft-os leggongset stb. biztosan nem.
2020. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

A jobb állapotúakat igen, érdemes megtartani, amiket keveset hordott, illetve a drágább darabokat, pl. kabát, alkalmi ruha stb.

Minden nyúzott leggingset nyilván nem érdemes, ráadásul ezeket egy ekkora gyerek már általában el is használja annyira hogy utána már hamar kilukad a térdénél stb, nálunk legalábbis ez a helyzet.

2020. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Én azért megtartanám. Nekem is nagy dillemma volt. 8 év van köztük. A drágább ruhákat elraktam és a kabátokat is. Időközben persze sok ruhát elajándékoztam én is. Ami kiment úgymond a divatból. De a szebbeket elraktam.
2020. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem ,nem ėrdemes,ės teljesen felesleges ,mert 7 ėv nagy idő ,7 ėv mulva mås fog neked is tetszeni mint most.
2020. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha akarnád se nagyon tudnád elrakni a nagy részét.

Ilyenkor már nem váltanak olyan gyorsan méretet, ezáltal jobban le is harcolják.

2020. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szebb ruhákat tarsd meg! Nekünk 3 lány van a családba. Van olyan ruha amin mind a hárman végigmentünk. És még most sincs semmi baja. Cipőket felesleges megtartani,azokból úgyis újat kell majd venni
2020. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A húgom és köztem 13 év van. És mai napig hord olyan ruhákat ami anno az enyém volt. Ha nincs baja a ruhának, miért is dobnád ki? Ha a leányzónák nem tetszik, oda adhatod rászorultnak. Ha van hol tárolnod őket, csak tedd el én azt mondom. Anyagi háttértől függetlenül. Most valaki írta h ha nem okoz gondot anyagilag új ruhákat venni, akkor ajándékozd el. Kitudja az ember hogy 7 év múlva mi lesz, de most komolyan? (nem rosszból)
2020. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!