Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért öltöztetik be annyira a...

Miért öltöztetik be annyira a gyereket sokan, még ilyen jó időben is?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, a szülők többsége előszeretettel öltözteti túl a gyerekét. Múlt héten és ezen a héten is 15-20 fok volt napközben és napsütés, ennek ellenére sokan még mindig sapkát, sálat, téli kabátot adnak a gyerekre. Csak szerintem túlzás ez? Az én gyerekemet már a múlt héten is elengedtem rövidnadrágban, reggelre pedig felvett hozzá egy pulcsit, mert azért akkor még hűvös van.

2021. márc. 4. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Mert hülyék.

Én is nézem a játszón, anyán egy szál semmi, a gyereken meg az az overál ami - ban is rajta volt.

2021. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Megszokásból még én is télikabátban járok, miért foglalkozol azzal, hogy más gyerekével mivan?
2021. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha a gyereken kabát van az azt jelenti hogy fázik az anyja. :)
2021. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát rövidnadrágos idő szerintem még nincs, de a téli kabát túlzás. Vékony átmeneti kabátot adok rá, alatta csak a bady, hosszúnadrág, vékony sapi. Levetkőztetni sem kell még.
2021. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én folyton elkövetem ezt a hibát,de reggel van mikor köd van,vagy nagyon hideg,ha már egy hete nem adtam kesztyűt sálat,de aztán megint elővettem mert becsap az idő,de nyaka ki volt és köhécselt is,aztán dél- 2 körül meleg lesz,és mindig megbánom és idegeskedek is miatta.ha délután megyünk valahova,már lengén öltözünk,de reggel ma is délig azt hittem zuhog,borús volt,de mégis meleg lett. Most ki tudja ezt eldönteni... volt hogy direkt vékonyat adtam rá reggel pont ezért,fázott is,erre hűvösebb lett délben,szél fujt,beszivtuk.
2021. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Én nem számítottam ilyen jó időre és ma jött meg a gyerek tavaszi kabátja, amit múlt héten rendeltem.🤷 Így jobb híján vékony pólóra ráadtam a vastag kabátot, max. a napon lehúztuk a cipzárat.
2021. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát azért a rövid nadrág meg a másik véglet. Nadrág, body, pulcsi és egy mellény. Ha tényleg jobb idő volt akkor mellény nélkül.

Nálunk van aki még a nagy, pufi téli overált adja a gyerekre. 🤦

2021. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát azért még nincs rögtön nyár, csalóka az időjárás. Én múltkor egy vékonyabb pulcsit és egy pufi mellényt adtam a lányomra, gondolván, jó idő van. Még a napon viszonylag meleg is volt, de árnyékban majdnem hogy én is fáztam. Szóval még nincs kell téli kabátról rövidnadrágra váltani, kell az átmeneti ruha. Overált és csizmát már én sem adok a lányomra, de múltkor még a téli kabát is kellett.
2021. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Az én lányom tavaszi kabátban volt ma, én pedig téliben, mert nem találom az átmenetit, nem volt melegem.

Azt az anyát biztosan hülyének nézném aki rövidnadrágot ad a gyerekre tavasz legelső napjain.

2021. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Igen, az átlag túlöltöztet, de te meg alul. Ha csak nem minimum felsős a gyereked, mert akkor már nem kéne öltöztetni, tudnia kellene magától.

De te szerintem csak troll vagy, vagy a szokásos rövid gatyós perverz. ;) Van itt még mezítlábas, szandálos, pelenkás perverz is, találjatok egymásra ;)

Egyébként még szeszélyes az időjárás (hisz tavasz). Napon megsülsz, ha beborul, megfagysz. Nehéz jól öltözni hozzá.

2021. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!