Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 évesnél nagyobb gyerekedre...

2 évesnél nagyobb gyerekedre veszel/vettél még bodyt?

Figyelt kérdés

Februàrban lett 2 éves a kisfiam. Télen még szinte mindig volt rajta vagy atléta-body vagy rövid-hosszú ujjú body, attól függ hogy hogy öltöztettem fel.

De nyáron már tavaly sem ilyeneket hordott, hanem sima, klasszikus polót, és biztos vagyok benne hogy ez idén is így lesz. Azon gondolkoztam, hogy vajon kell-e vagy hasznos-e még ez a típusú ruhadarab, mivel szeptembertől mini csoportos ovis lesz. Addigra már biztosan bilizni is fog, legalábbis is próbàlkozni biztos (itt az oviban ebben a korosztályban még nem probléma ha nem teljesen szobatiszta, de nyilván el kell lassan indulni ezirányba). Ez nyáron reményeim szerint nem is lesz probléma, de kétlem, hogy szeptemberre kiforrott bilizős kisfiú legyen (bár ne legyen igazam), így a nehezen levehető ruha is csak hátráltatná, meg talán már nem is lenne annyira praktikus. Most még oké, de lehet hogy nagyobb méretet már nem vennék.

Nektek meddig hordtak bodyt a gyerekeitek?



2021. márc. 16. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Novemberben töltötte a fiam a 2-t. Amíg pelenkás, addig szerintem a body a legpraktikusabb. A lányomra is addig adtam.
2021. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen, 3 és fél éves, de éjszaka pelusos és ráadom a body-t, egyrészt nem lóg ki a dereka, másrészt tartja a pelenkát. Ha már teljesen szobatiszta akkor nem kell több body.
2021. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Amíg hűvösek vannak kint, adok rá, nem szeretem, ha kint van a dereka. Nyáron tavaly sem igazán adtak rá, amikor másfél éves volt. Pelenkázásnál is könnyebb, mert ő egy örökmozgó.
2021. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Addig azt hordtak amíg pelenka volt rajtuk, 3 és 3,5 éves korukig
2021. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Adok, igen.

Lányomra kicsivel tovább, mint 2,5 évig adtam. Akkor nőtte ki a 104-est, nagyobbat már nem vadásztam és jött a nyár is. Egyébként 3,5 évesen lett szobatiszta. Ha kaptam volna még rá, kapott volna.

Fiam most lett 2, most hordja a 98-asokat. Nyáron valószínűleg nem bodyzunk, de ha őszre még nem lesz szobatiszta és lesz méret, még biztos kap.

2021. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

A lányom is ennyi idős. Én hűvös időben adok rá,nem szeretem, ha kivan a dereka. Nyáron sima kisruhában futkározott már tavaly is.

Múltkor a játszótéren volt egy hasonló korú kislány rövid kabátban. Állandóan kint volt a hasa 6 fokban, erős szélben. Már attól fáztam, ha ránéztem.

2021. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

3 éves koráig hordott bodyt a lányom, de őróla úgy vettük le a pelust 3 év 4 hónaposan nappalra.. Picit el volt maradva, de behozta.

Éjszakára 4 éves koráig hordott bodyt és pelust is.

2021. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is amíg pelenkát hordtak volt praktikus, a végén persze már csak éjszakára vadásztam az extra nagy méreteket. (Szerintem semmilyen gyerekruhából nem éri meg betárazni előre. Bodynál is ha már neccesen tudod bepatentolni, de még mindig kell, másnap vehetsz eggyel nagyobb számból párat. Így is volt sokszor, hogy csak egyszer volt rajtuk valami, mert amint megvettük, változott az idő vagy átugrottak egy méretet.)
2021. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Addig vettem, amîg nem lett szobatiszta..


Januárban volt 2,5 decemberben szobatiszta lett.

A megmaradt bodykat éjjelre előfordul, hogy ráadom.

2021. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Amíg nem lettek szobatiszták, addig hordtak body-t.
2021. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!