Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A Crocs papucs és az utánzat...

A Crocs papucs és az utánzat (pl aldi) között nagy különbség van? Van aki mindkettőt próbálta?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nincs különbség. Csak a crocs 5x annyiba kerül mint az Aldis és van rajta egy kis logó
2021. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nincs nagy különbség. Van több eredeti Crocs-unk és piacos gumiklumpánk is. Az Aldis meg pláne biztos jó.
2021. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Az Aldis mivel német, még lehet elég jó.

Én egyszer vettem crocs szerű cuccot egy kínaiban, kb 4 hónapig bírta (csak itthoni használat).

Anno vettem egy Crocs szandált, bár nagyon szerettem és sokat használtam, sajnos kilyukadt a talpa 2 év múlva, meg el is kopott/deformálódott.

2021. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nincs köztük.aldis pont olyan jó.
2021. ápr. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
56%
Én kb. 15 éve kizárólag eredeti Crocsban járok. Csilliárd papucs, szandál, zárt cipő, csizma - tehát mondhatni, van némi tapasztalatom. Egyszer vettem kiváncsiságból egy ránézésre megszólalásig hasonló noname papucsot, hogy tengerparton a sziklás részen mászkálva a vízben ne az eredetit vágjam tönkre. Hát semmilyen szempontból nem hasonlított az eredetire, a formát kivéve. Második nap gyorsan megszabadultam tőle: csendben "ottfelejtettem" a strandon... A Crocs lényege az a világszabadalom, ami az anyaga összetételét védi. Soha nem izzad benne a láb, önfertőtlenítő, tehát nem lesz láb- vagy bőrgombád benne, teljesen szagtalan (a nem eredeti büdös, mint a dög, és nem is megy el az anyag szaga soha), és soha nem deformálódik. Nekem a legelső Crocs papucsom ma is megvan, és a világon semmi baja, úgy néz ki, mint a vadiúj. Nem kopik az anyag (azon a hamis darabon másnap már volt sérülés a"semmitől"). Arról nem is beszélve, hogy a belső ergonómiai talpkiképzése az eredetinél biztos nem vágja gajra a gerincedet, nem rendezi át a csontrendszeredet. Én a crocs.eu-n vásárolok 15 éve: ha hétfőn rendelsz, pénteken tutira itt van), rengeteg akciójuk van, érdemes kivárni, küldik hírlevélben. Hallatlanul korrektek, garantáltan eredeti, minőségi cuccot kapsz, óriási választék van. Szóval kockáztass meg egy eredetit, és ne tedd tönkre a lábad egy büdös, mérgező kőolajszármazék-gumi szeméttel. Az Aldi valóban minőségi holmit árul, de a Crocs eredeti, szabadalmi védett anyagából még ők se dolgoztathatnak.
2021. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!