Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyi ruha kell kb. 1 hétre...

Mennyi ruha kell kb. 1 hétre egy óvodásnak?

Figyelt kérdés

Bíróság azt határozta meg, hogy 1 hétig anyánál, 1 hétig apánál kell, hogy éljen a gyerek.

Minimális a ruha, ami itt van, mert eddig anyukával lakott. Onnan nem kap ruhát, venni kell.


Szerintetek miből mennyit érdemes vásárolni?

Nagyjából összeállítottam fejben, de kíváncsi vagyok, hátha valakinek több a tapasztalata, vagy hasonló helyzetben van.


2021. máj. 5. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Minden napra 2 tiszta felső, egy tiszta nadrág, 2 tiszta alsónemű, 2 tiszta zokni, amit én vennék alapnak.
2021. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
5 alsógatya/bugyi, zokni, nadrág, trikó, póló, hosszuújjú felső. És legyen bent tartalékben: kb 3-4 gatya/zokni 1 mackónadrág, 2 póló, 1 pulcsi ha fázna.
2021. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

2!


Nem az óvodai ruházat a kérdés, hanem az alap, ami az apánál van, mert megosztott elhelyezésben felváltva nevelik a gyereket. 5 alsónadrág kicsit kevés egy kisgyereknek egy hétre, nem gondolod?

2021. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Ja azt hittem az oviba mi kell..
2021. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Attól is függ milyen gyakran mostok.


Nálunk van utcai és otthoni ruha. Az otthoni általában a leharcolt ruhák.


Kezdetben 7 db utcai és 7 db otthoni (póló, nadrág), bugyiból, zokniból, trikóból is a 7 db elég lehet. 2 db pizsi, 2 ágynemű, 1 törülköző.

Ha hétfőn két szettet elhasznál, csütörtökön ki tudod mosni.

Utána tudsz még vásárolni, amire szüksége lehet. Előre felesleges annyi ruhát bevásárolni.


De a lidlben vagy aldiban lehet jó ruhákat venni jó áron. 3 db póló egy csomagban stb.

2021. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 póló,7 nadrág/Leggings 7 alsonadrág/bugyi ,7 zokni,1 mellény ,egy átmeneti kabát 2 pár cipő 3-4 pizsama.ez alap de persze ezt lehet 2x is növelni ha szükséges .
2021. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki adott tanácsot.

Privát üzenetben páran megtaláltatok, de nem kioktatást kértem :)


Én is hasonlóan gondoltam, mint amit írtatok.

2021. máj. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!