A gyerekek nem sülnek meg ilyenkor, ha póló alá atlétát is kapnak?

Figyelt kérdés
Nem egy gyereket láttam így öltöztetve a napokban.

2021. jún. 9. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Fù, èn azèrt szoktam, mert fàzik a dereka ès mondjuk nincs kèznèl body, aminek rövid ujja van.
2021. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én ovisokra, általános alsósokra gondolok.
2021. jún. 9. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Vannak fázós felnőttek, akik eleve ehhez szoktatják a gyerekeket.. mikor én farmer pólóban szívesen levetkőztem volna egy réteget, mert beizzadt a mellem(vékony nőként), a szomszéd hülyének nézett a pufidzsekiben(23 fok volt). Ő megkérdezte mi lesz velem 30+fokban, mikor neki már kellemes az idő, én meg úgy nem bírom, hogy csak korán reggel meg estefelé megyek ki..


Aki ehhez szokott gyerekként, az máshogy érzékeli.

2021. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy érdemes direk így szoktatni a gyerekeket?
2021. jún. 9. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Barátnőm is így szoktatta a fiát, mert ő fázós. Mi nem vagyunk azok, az én fiam megsülne most plusz atlétában.

Miért kellene így szoktatni?

2021. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy jobban bírja a meleget és ne szenvedjen a kánikulában. :)
2021. jún. 9. 10:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Az èn fiamnak melege lenne. Pòlò nèlkül jàtszik mar ilyen időben.
2021. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Vagy egyikben, vagy másikban fog szenvedni..


A szomszéd, aki imádja a meleget, 5 perc után nyafog, hogy be kellene menni télen, és a gyereke úgy néz ki mint egy hóember, alig tud mozogni annyi réteg cucc van rajta.


Egyik oldalon mindenképp szívni fog, mondjuk szerintem hasznosabb, hogyha az ember a hideget bírja jobban, mert a bőrt nem lehet szoktatni az uv sugárzáshoz, ő ugyanúgy leég gyorsan, ezért nem lehet túl sokat kint, pedig szeretne.. télen meg nem lesz bajod a naptól(hacsak nem síelsz a vakító fehérségben), szóval bármennyit élvezheted a hideget.

2021. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ehhez nem lehet szoktatni. Kisfiam 7 hónapos, már nem tudok róla több réteget levenni, egy szál badyban van, de folyamatosan ömlik róla az izzadság. Két réteget adnék rá szerintem spontán öngyulladása lenne 😁
2021. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem adtam atléták pluszba póló alá egyik gyerekemre sem .
2021. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!