Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Reserved es a Sinsay gyerekruh...

Reserved es a Sinsay gyerekruhak mennyire meretaranyosak?

Figyelt kérdés

Jelenleg az egyik lanyom 86-os, a masik 104-es ruhat hord, vekony/normal testalkatuak.

Gondolok itt arra, hogy pl a H&M meretezese teljesen mas es ott mindig egy szammal kisebbett kell vennem nekik. A fent emlitett ket markanal mik a tapasztalatok?



2021. jún. 11. 11:40
A kérdező szavazást indított:
Reserved (gyerek) méretarányos
Reserved (gyerek) NEM méretarányos
Sinsay(gyerek) méretarányos
Sinsay (gyerek) NEM méretarányos
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt nem lehet szavazni


Reserved méretarányos sinsay kisebb kicsit.

2021. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! :)
2021. jún. 11. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Reserved nagyjából azonos a H&M méretezésével (legalábbis a felsők, bodyk nálunk ugyanakorrák voltak).

Sokan dícsérik a Sinsay-t, de én nem tudok kiigazodni a méretein. Vettem egy 92 mellényt és body-t, a mellény nagy volt, a body pedig nagyon kicsi, de ugyanez a bajom a női részleggel is. 5 pólót rendeltem, abból 2 ultra kicsi, 1 hatalmas, 2 normális mérték (ezek M méretek voltak, H&M-ből S-t hordok)

2021. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Sokat rendeltem a Sinsayből a kislányomnak. Most merték epp 80 cm. Es most növi ki a 80as ruhákat onnan. Ha ez segít. Sztem arányos.
2021. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 3. írja. A fiamnak is van olyan pizsamája a Sinsayből, amiből pont jó rá a rövidnadrág és épphogy nem rövid neki a póló; meg van olyan pólója, amibe másfélszer beleférne, mint ahogy térd alá leérő "rövid"nadrágja is. És ezek amiket felsoroltam, mind 116-os méretűek.
2021. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huha, akkor itt sem lesz egyszerubb a valasztas... azert koszonom nektek! Veszek par ruhat, aztan meglatjuk :)
2021. jún. 11. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Ahogy nagyjából tapasztaltam a felsők/ pólók mindenhol nagyobbak a bodyknàl


Fiam 80-86 nadrágot és bodyt hord àltalában. Hm 80 éppen jó... hosszúpólója viszont óriási, a sinsay 80-at viszont növi ki.

Lànyom 98 méretű.. sinsay hosszúpólókból 92 is elég.

2021. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Reserved ruhairol csak annyit, hogy kimosod es kb. keresztbe fordul az anyag, aranyossagrol nem tudok mit mondani, 2x vasaroltam ott, de hordani sem tudta a gyerek.


Sinsay babaruhabol egyel nagyobb kell, mint amit hord.

Viszont nekem most lesz 6 eves a fiam (122es ruhakat hord), 2 merettel KISEBBET kell rendelnem, hogy jok legyenek a ruhak, annyira bo vagy epp hosszu. Polobol talan jo 116-os, de nadragbol 110-es kell.

Pelda: 122-es melegito naci 78 cm…. Dereka 29 cm! 122-es rovidujju hossza 54 cm bosege 42 cm… es ezek cimkes allapotukban vannak merve, nem mosastol nyult ki


Amugy, ettol eltekintve a Sinsayt en szeretem, mert ar ertek aranyban verhetetlen. Sokszor van akcio, ha meret vagy barmi miatt nem jo, rugalmasak, gyors szallitas stb.

Szaritogepet is birja, ami szinten nem hatrany.

2021. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!