Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nyáron született babátokat...

Nyáron született babátokat mibe vitétek haza?

Figyelt kérdés

Milyen ruhát adtatok a babátokra mikor mentetek haza a kórházból? Illetve hány fok volt akkor?

Telejes tanácstalan vagyok hogy mégis mibe kellene haza hozni tudom időjárás függő de pl ha 30fok meleg lesz akkor adhatok rá csak egy napozót,kis zoknit,kis kalapot? Vagy neki még akkor is kell a body rugi kombó? Nyilván kis takaró lesz nálunk és autóval jövünk haza.



#ruha #csecsemő #nyár #Alul öltöztetés #Túl öltöztetés
2021. jún. 15. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Májusban született, június első napjaiban vittük haza egy hosszúujjú bodyban, rövidnadrágban, zokniban, sapkában, kánikula volt akkor éppen, nem akartam többet ráadni, de volt egy takaró nálunk azért, viszont a kocsiban így is majd megsültünk.
2021. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Augusztusban, 30 fokban adtam rá vékony rugit és le volt takarva vékony textil pelussal.


Sztem ez a nap nem jó, ha ez tűző nap éri a vékony bőrét

2021. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Június elején vittük haza, nagyon meleg volt aznap, így egy sima rugdalózó volt rajta meg egy pamuttakaró, és sapi.
2021. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Júliusi baba, rugdalozó+body kombóban pont nem fázott, pedig kánikula volt. Megszokta bent a 36 fokot, nagy váltás neki ez.
2021. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy nehéz neki az átszokás, de pl az én lányomnak nagyon melege volt a kórházban, abban a ruhában, amiben az összes többi baba is volt. Full vörös és meleg volt szegény, és sírt nagyon, amíg le nem vettem egy réteget. Tehát nagyon babafüggő. Mondjuk ő februárban született. De szerintem 30 fokban egy hosszú ujjú rugi bőven elég, lehet, hogy melege lesz, de úgy legalább nem éri a nap a bőrét.
2021. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Persze, babafuggo nagyon. Barátnőm babája egy szál pelenkaban izzadt.
2021. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Augusztusban 30 fok volt.

Vékony hosszú body vékony legings, zokni, nyári sapi

A nap miatt volt rajta hosszú. Mi hazasétáltunk.

Ha napozót adsz rá, akkor egy vékony pelussal takard be h ne süsse meg a nap a bőrét.

2021. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Július közepén született, de a hazavitel napján kissé borús volt az idő (kb. 28 fok volt).

Egy hosszú ujjú bodyban, egy kis kantáros nadrágban, és zokniban vittük haza. Nem takartuk be semmivel.

A kocsiban még melegebb is volt, mert időnként kisütött a nap, és felmelegítette. Ott meg soknak találtam a hosszú ujjú body-t...

2021. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Május elején született lányomnak téli ruhát kellet vennem mikor született mert nagyon hideg volt.
2021. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!