Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Húsos lábú,most indult gyermek...

Húsos lábú,most indult gyermeknek lábbeli?

Figyelt kérdés

Mezítláb tanult meg járni, imádja is. 11 hós, 13 kg.

Párnás a lábboltozata. 19-20as lába lenne, de még a 21/22-es cipőbe sem tudom belenyomni a lábát. Közeleg az ősz, több esős nap lesz, milyen típusú cipőt adjak rá, ami kényelmes neki, és jó is lenne rá?

Ruhában már 92-98at hord. Szóval magas is. Nyitott tetejű szandálnál(21) is a csat részen szorította, nem tudott benne kényelmesen menni.

Tanácsot kérek,mivel első baba, okítson ki valaki, mi lenne a legjobb :)

Amíg lehetőség van rá, mezítlábas lesz,vagy max zokni.

Falun vagyunk, hatalmas kert van, én is úgy járok. Gumicsizmát is szeretnék neki,arra is tudnátok pufi lábas/ kényelmes megoldást?



#Pufi láb #Minden cipő kicsi #Mi lenne a legjobb neki
2021. aug. 18. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én kisfiam ekkor 12.5 kg volt. 20-asnak kellett volna lennie a lábának, de végül 23-as lett jó. Ddstep cipőkből vannak széles talpúak, de így is nagyobb kellett.

Hátha segítettem valamennyit :)

2021. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2021. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A videó jó lesz ugyan, később, de ez most nem érzem hogy a kérdésemre lenne a válasz.

Az 'alanynak' nem pufi a lába :)


#1 annyit biztosan segítettél hogy merek majd jóval nagyobbat is próbálni. :)

2021. aug. 18. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem pontosan értem, hogy mit reméltél, hogy majd sikerül egy kisebb cipőbe belepréselni? Pont arról szól a videó, hogy hogyan kell egészséges cipőt választani a gyereknek - életkortól függetlenül, a tipegőkre is kitérve, illetve miért nem frankó a szandál és a mezítlábasdi (kemény talaj esetén). Vagy csak akkor fogadod el a praktikus tanácsokat, ha "pufilábú" gyereken mutatja be a szakember?!
2021. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bevált fazon érdekelne mondjuk, amiből nem kell a 25ös méret+cipőkanál hogy rá lehessen húzni, aztán meg 3 ujjam férjen be a sarkához 🙄
2021. aug. 18. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ddstep, Primigi, Bobby shoes, néha Elefanten, amikbe belement a gyerekeim széles és magas lábfeje (mind örökölte tőlem). Szupináltból Szamos. Próbálni is muszáj sajnos, nem érdemes online.
2021. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!