Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyenek a h&m gyerekcipők? M...

Milyenek a h&m gyerekcipők? Minősége érdekel.

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Gagyi.
2021. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Gagyi, nagyon max egy szezonos de még annyi sem mert szétesik, szar a belső kialakítása, nem tartja a bokát, játszós cipőnek jó kategória.
2021. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Csak alkalmi cipőket szoktam ott venni a gyerekeknek, illetve ilyen “divat” cipőket. Azok teljesen jók, nyilván ezek nem napi használatban vannak, de soha nem volt gondom egyikkel sem, pedig jó sokat vettem már.

Amúgy magamnak is vettem már több cipőt is onnan, mindegyik jó.

2021. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
A nagyja gagyi, de idén vettem egy jó sportcipőt. Ki lehet fogni jókat. Mint a pepcoban pl., ott is ki lehet fogni jó minőségűt is.
2021. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha fizetnének se adnám a gyerekre.
2021. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
5-össel értek egyet, hulladék… kemény a talpa, a bokát nem tartja, konkrétan káros.
2021. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
#1 vagyok, szandi nálunk 2 hetet bírt.
2021. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azok addig jók míg kocsicipőnek használod, ergo dísznek van a gyerek lábán. Mikor már megy, akkor normálisat érdemes venni.
2021. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Az en gyerekeim például itthon, jatszoterre stb. h&m-es cipot hordanak. Nem fogok megvenni havonta egy cipot tizenakarhany ezerert, amit aztan ugyis kino meg ledurja az orrát. Teljesen jo erre egy olcsobb cipo. Aztan lehet lepontozni, de ennyitől szerintem semmi baja nem lesz a gyereknek. Egyebkent meg oviba benti ciponek is ilyne cipojuk van.
2021. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha neked nem számìt az egészsége spórolj nyugodtan rajta.
2021. szept. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!