Milyen gumicsizma vált be nektek pocsolyában játszáshoz? Márka? Fazon? Mikor vannak akciók?

Figyelt kérdés
Pantallós nadrágot vettem, így nem tudom, hogy elég-e a rövid fazon, ha ráhúzom a nadrág gumiját? Kínait nem szeretnék. Deichmann kifogyva. Playshoes aránylag elfogadható áron van. Tchibo már nekem drága. Ccc is drága, de talán lesz akció. Lidl, Aldi jó áron van, de megjelenés reggelén már nincs. Más nem jut eszembe.

2021. szept. 7. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ccc-re most volt 20 %.
2021. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a decathlonban vesszük már 3. éve
2021. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Deichmannban vettünk most nyár elején mert csak ott volt, egyébként H&M szokott lenni, most éppen rengeteg féle van.
2021. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Brendonban volt Joy akció, Playshoes márkát vettem. Aldisat találtam egy utolsó párat, de rettentő nehéz, így nem vettem meg.
2021. szept. 14. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!