2 éves kislányra vettem szabadidőruhát Nagymama vagyok a méret nincs bele írva csak , hogy 2-3 évesnek. A felső hossza. 37 , szélessége 30 cm. A nadrág h.47 cm, sz.32 cm. Kedves Anyukák kérem válaszoljanak jó lesz ez a méret ?

Figyelt kérdés
2 éves kislánynak mekkora szabadidőruha kell ?
2021. szept. 23. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A 92 (2 éves)-98-104-es méret jó általában ebben a korban, ez a testmagasság is egyben.
2021. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Álltalában benne szokott lenni az oldalában egy cimke. Arra a 2-3 év mellett egy cm-ben megadott méretet is szokták írni. De ha nem tudod mekkora ruhákat hord, akkor a jó isten se mondja meg neked mert nem egyformák a gyerekek
2021. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy nincs bele írva , hogy mekkora méretű, nem magyar török, csak az , hogy 2-3 éves korig. A gyerek nem is kövér, nem is sovány átlagos test alkatu. A felső és az alsó hosszát írtam le , esetleg ha az alapján tudnának a kis gyerekes Anyukák válaszolni nagyon megköszönném !
2021. szept. 23. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon gyerek és márkafüggő.


Teljesen átlagos 4,5 éves lányom hord 98-104-es ruhát. 2 évesen 80-86-os volt a mérete, amibe 1-1/5 éves volt írva.

2021. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogtam hirtelen egy felsőt és egy nadrágot, amit az októberben 2 éves fiam hord, a felső hossza 40 cm, szélessége 33. A nadrág 30 cm széles, 48 cm hosszú. Ezek 92-es méretűek és 1,5-2 éves gyerekeknek vannak a címke szerint. A kisfiamra aki nem olyan bántóan magas, átlagos testalkatú, ezek pont jók. Viszont ismerek olyan 2 évest, aki már egy fejjel nagyobb nála, szóval ezek alapján elég nehéz eldönteni, hogy vajon jó lesz-e.
2021. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tartani a blokkot aztán ha nem jó kicserélni.

Így hogy átlagos testalkatú 2 éves... anyuka legyen a talpán aki megmondja jó-e így látatlanban.

2021. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek , a felsőnél 3 cm eltérés van , az alsónál 1 cm. Lehet , hogy jó lesz bár a gyerekeknél 1 cm is számít. Külön köszönöm annak az Anyukának aki vette a fáradtságot és lemérte a saját gyerekének a ruháját. Nagyon köszönöm még egyszer a segítséget !
2021. szept. 23. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!