Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Honnan rendeltetek babaruhákat...

Honnan rendeltetek babaruhákat (újszülöttnek) és mennyire voltatok elégedettek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tchibo, bonprix, HM amit nagyon szeretek, minőségben is ez a sorrend nálam. Brendonból is rendeltem, nem olyan jó mint amilyen drága, de egy-egy dolgot ki lehet fogni. A Tescoban is nagyon jó kis ruhákat lehet kapni, itt csak személyesen vasároltam.
2021. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
F&f, kik, h&m, next. Csak innen veszek a lányomnak ruhát:)
2021. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendelés, akkor H&M. Személyesen C&A és Tesco.
2021. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
H&M, Zara, Mango, Reserved, Next aránylag elégedett vagyok, de már az első gyereken alapuló tapasztalataim alapján tudom, hogy hol mit érdemes elkerülni.
2021. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Sinsay, ár és értek arányban jobb, mint a többi
2021. okt. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Sinsay, H&M, Next ezek a kedvencek :)
2021. okt. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek ☺️


abban tudtok még segíteni hogy hálózsáknál és bunda zsáknál mennyivel jobb nagyobb méretet venni? ezek azért már elég szép áron vannak ahhoz hogy pár hetenete cseréljem.. vagy Ti hogy csináltátok.


bocsi első baba és sajnos segítségem sem sok van..

2021. okt. 11. 08:12
 8/14 anonim ***** válasza:

Szinte minden ruháját a H&M-ből szereztem be még a terhességem alatt. Legtöbbet rendeltem. Elég nagy méretezés, erre figyelni kell.

Nem a legolcsóbb, de jó minőségűek. Sokszor van akció és az tényleg jó akció.

Ami nem rendelős, de bevált: C&A, F&F. Szintén jó akciói vannak.


Az enyém utálta a hálózsákot, már egész picin feltekerte benne magát, pedig a mérete volt… így ezt hanyagoltuk. Később vettem neki tipegő zsákot, ez pl nagyon bejött.


Bundazsákból vettem egyel nagyobbat és az egész telet kihúzta vele, novemberi baba volt.

2021. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az icipici.hu rol szereztem sok szép babaruhat, hasznalt ruhak6, de mintha újak lennének

Szívből ajánlom

2021. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

H&M, Tesco.

Majd ha nagyobb lesz, veszek neki márkásabbakat. De a body, hogy összekakálja, tökéletes ezekből is.


Nem kérdés, de hátha érdekes lehet: terhes ruhákat akartam venni a bonprix oldalról. Háát…. Nem valami szuper minőség. Itthonra leggings, meg a hosszú ujjú terhes pólók aludni váltak be, de megy szét a varrás, bolyhozódik. Pedig nagy választék volt, olcsón.


Végül azokat az AboutYou oldalról vettem, Esprit márkát, az mind nagyon minőségi és méretben nekem pont bevált. Ha már nem kellenek, családon belül lesz helye.

2021. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!