Valaki tud ajánlani olyan sampont amitől nőne a kislányom haja?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Hogy érted, hogy nőne?

És mi a baj vele? Egyáltalán nincs haja, van haja, de ritkás, vagy rendesen van haja, de nem nő?

És hány éves? A nagyon piciknek még többnyire kis erőtlen, vékony hajuk van.

2021. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Magától fog nőni. Az én egyik gyerekem is félig kopaszon született, aztán kihullott az is, két éves korában kezdett nőni, mire három lett, már szép sűrű és egész hosszú haja volt. A másik gyerekem meg nagy hajjal született és marad is neki. Genetikán múlik, nem a samponon.
2021. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 éves. Elég sűrű a haja de nőni nem akar. Nekem mindig nagyon hosszú hajam volt és most is. Nem olyan samponra gondoltam amivel kimosom a haját és egyből megnő. Hanem mivel a legérdekesebb mosni ami megerősíti a haját és idővel jobban elkezd növekedni.
2021. okt. 14. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd idővel szép hosszú haja lesz a lányodnak is a lányomnak 3 éves korától lett szép hosszú haja lenni addig semmilyen volt .
2021. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Wu2
2021. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aampontól nem nő gyorsabban. A haj minőségét maximum belülről, vitaminokkal lehet segíteni. Egyébként pedig hagyjad, majd magától szépen nőni fog.
2021. okt. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!