Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit adtok reggelente a bölcsis...

Mit adtok reggelente a bölcsis/ovis gyerekre? Reggel 1 fok van, mire kimennek az udvarra meg 10.

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt tegnap a kimenetel időpontjában is 4-6 fok volt



Egyébként:

A vékony nadrágra vagy harisnyàra adok egy vastagabb nadrágot ( kord, vagy mackó)

Az leveszem az oviban.


Vagy azt adják rá vagy egy vékonyabb vízhatlan overálnadrágot..

Nem esőnadrág, nem is igazi overàl.

Az óvónő el tudja dönteni melyik kell.


( megkérdeztem őket, hogy hogy jó nekik..:

Csak rá kelljen adni majd levenni, ne kelljen a benti nadràgot levenni fel a kinti majd le a kinti és fel a benti..)


Télikabàt pulcsival reggel..

Ők pedig csak a hosszú pólóra adjàk már rà.


Majd ha 10 fok felett ( jövő7en) megint kap kiskabàtot mellényt reggel.. a plusz nadràg pedig marad, ha mègsem melegszik fel annyira


3 èves

Most kezdte az ovit.


Egyébként én sem tudtam, emiatt kérdeztem ibkább meg, hogy nekik mi az ideàlis.

2021. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Softshell kabát, alatta vékony pulcsi, hosszú ujjú póló, póló.

A pulcsit magammal viszem, amikor ott hagyom a gyereket, mert képesek visszaadni azt is rá és akkor megsül.

Alul leggings + melegítő. Bent csak a leggingsben van. Udvarra ráhúzza a melegítőt.

Ha nyirkos az idő, akkor a melegítő helyett softshell nadrágot kap. Az nem ázik át a nedves csúszdán sem.

2021. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Nálunk kiemelték, hogy inkàbb aul fogják, nem túlöltöztetni a gyerekekekt így én a plusz pulcsin nem aggódom..


Amúgy 2 napja simán a vastagabb leggingsben plusz nadrág nélkül vitték ki..

Akkor nem volt olyan hideg, mint tegnap, vagy ma

( itt most mennek udvarra,

9:30-> 3 fok van jelenleg kinn)

2021. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3, az jó.

Nálunk meg tapasztalat, hogy baromira túlöltöztetik őket. Pl: délután az óvónő pólóban ácsorog az udvaron (tehát elég meleg van hozzá), a gyerekek pedig dzseki sapka sálban rohangálnak.

2021. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én benti nadrág+rövid body+pulcsira adtam softshell overált, sapkát, sálat. Akkor ez nem kevés? Mert látom, hogy mások már a téliben hordják a gyerkőcöt.
2021. okt. 15. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne kevés? Ha fázik, jelzi nem?

Téliben azért nagy baromság hordani, mert ha kisüt a nap, belefőnek. Max. akkor van értelme, ha nem azt hagyja bent, hanem visz vékonyabbat.

Téli akkor lesz jó, ha nappal se megy 5 fok fölé.

2021. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Leggings, póló, közepesen vastag pulóver, pufi dzseki, sapka, sál, magasszárú vastagtalpú cipő. Esős időben ugyanez, csak vastag pulcsi, softshell dzseki és gumicsizma. A sálat csak akkor adom rá ha 0 fok körüli a hőmérséklet, ha ilyen 6-8-10 reggel akkor nincs sál és a sapkából is vékonyabbat adok rá.
2021. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sálat én is csak minuszban..


Sapka is csak a vékony “póló” anyagú

2021. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bent a szekrényben tartok minden félét, mivel reggel kocsival megyünk, egy leggins arra ráhúzok egy vastagabb nadrágot, bady, pulcsi, közép meleg kabát.

Bent meg ahogy látják milyen az idő úgy párosítják(vagy kiteszem 😁 mert ott vagyok a másik szobában)

2021. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Atléta, póló, pulóver, térdnadrág (nagycsoportos óvodás).
2021. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!