Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ingyen elvihető babaruhákkal...

Ingyen elvihető babaruhákkal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy nem e tudtok olyan oldalakat, csoportokat ahonnan tudna segítséget kérni rászoruló kismama? (Babaruházat stb)

Köszönöm szépen a választ előre is.


2021. nov. 12. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez engem is érdekelne csak én adnék ingyen ruhát, 0-14 éves korig van 8 nagy zsáknyi gyerekruhám amivel nem tudok mit kezdeni.
2021. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az 1-es válaszolóval vedd fel a kapcsolatot.
2021. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Környekbeli ingyenes facebookcsoportokat nèzd meg. Van ahol csere-bere, eladòs, meg helyi csoportba is felrakjàk.

Ezeken felül peldàul a Velencei-tò körül van egy hulladèkmegelőző csoport ès egy facebookon is elèrhető adomanybolt/segèlyszervezet , ahol szoktak ruhàt osztani.

Tehàt mindenkeppen a környèkbeli facebookos csoportokat èrdemes vègignezni.

2021. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Család és gyermekjólét. Lehet vinni,és hozni is.
2021. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Pl szivesseg.net

Nem csak babaruhákat, hanem pelust, tápszert stb bármit tudsz ingyen szerezni.

2021. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Facebook-on vannak a legtöbb kerületének imgyencsoportjai, aztán ott vannak a zero waste csoportok ( de ott cserekereskedelem van) és facebook marketplacen ha bírod ingyenesen elvihető a keresőbe akkor csomó mindent ki fog dobni. Ílletve én adomány napra is szoktam járni ez is kerület függő.
2021. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ja és facebook-al szereztem szinte az összes babaruhát, sterilizálót, szoptató párnát, babakocsit, pelenkázólapot mindezt ingyen.
2021. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a védőnőnél szoktam mindent leadni. Mondjuk most a ruhákat betiltották. Azt nem vesznek be.
2021. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ismerősöm is próbált a védőnőtől ruhákat kérni,de sajnos itt sem adnak most ruhákat.

Sajnos nehéz körülmények között élnek, albérletben. Ezért is érdekelt volna,hogy hol,vagy honnan érdemes segítséget kérni, ennyivel is segíteni nekik.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

2021. nov. 12. 18:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a védőnőnek adom oda.

Sajna van rossz tapasztalat, hogy amit ingyen felajànlottam rászorulóknak Fb helyi csoportban, az később értékesítve lett….

2021. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!