Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Müller drogériában kapható...

Müller drogériában kapható babaruhák méretarányosak?

Figyelt kérdés
Vagy inkább nagyobbak/kisebbek, mint a beleírt méret? Nagyon hasonlít az anyaguk a Chicco-hoz és azok jellemzően nagyobbak legalább egy mérettel...

nov. 15. 17:19
A kérdező szavazást indított:
nagyobbak a megadott méretnél
mérethelyesek
kisebbek a beírt számnál
egyéb (hozzászólásban)
16 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Köszi, most "jól" kisegítettetek, vagy szerintetek poén, hogy mindegyiken 1-1 szavazat áll?
nov. 19. 17:24
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem vettem még soha müllerben gyerekruhát, de nem hagyhatom szó nélkül kérdező, hogy milyen buta, arrogáns vagy a kommented alapján. Arra nem gondolsz, hogy nem egyformák a gyerekek, és mindenkinek máshogy lesz jó/rossz az adott típusú ruha?

Vegyél 1 olcsóbb darabot, és tapasztald ki, hogy nektek az a ruha a beírt méretét tekintve milyen a megszokotthoz képest.

Máskor meg ne tegyél fel szubjektív kérdést, ha nem bírod elviselni a válaszokat.

dec. 3. 16:34
 3/15 A kérdező kommentje:
A babaruhák méretezése hossz alapján történik, tehát egy 57-62 cm-s gyerekre a 62 méretnek jónak kell lennie, egy 63-68 centis gyerekre a 68 a jó. De az a tapasztalat - és itt nem az én tapasztalatomról van szó, hanem tömegekéről - hogy egyes márkák babaruhái jellemzően nagyobbak vagy kisebbek vagy méretarányosak, azaz a fenti eset igaz rájuk. Pl. a H&M legtöbb babaruhája legalább 1 számmal nagyobb a beírt méretnél. A Sinsay kb. méretarányos vagy kisebb. Ez egy percig sem szubjektív, számtalan ilyen kérdés van ebben a kategóriában, hogy ez vagy az a márka, bolt babaruhájáról mik a tapasztalatok, érdemes-e nagyobbat, kisebbet venni.
dec. 3. 17:59
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Persze, ez így van. A válaszom az 1# számú "Köszi, most "jól" kisegítettetek, vagy szerintetek poén, hogy mindegyiken 1-1 szavazat áll?" kommentedre vonatkozott. Nyilván kevés ember van, aki poénból mást jelöl be, csak hogy megtévesszen. Ha ez a komment kimaradt volna, nem is írok, mert a kérdésed, ahogy írtad is, teljesen általános, csak ezt tartottam butaságnak hozzátenned, mert így a segítségkérésed mellé jó ellenszenves kérdező is lettél.

A méretbeli eltérés azért is lehet, mert bár magasságra adják meg az intervallumot, de, mint felnőtteknél is, alkat kérdése, hogy pl valakinek hosszabb a lába, és azért magas, vagy hosszabb a törzse, és azért, esetleg rövid a nyaka, stb. Plusz szabásra is vannak ruhák, amik ránézésre is inkább jók "vékonyabb" babákra, hiába férne bele magasságra.

Remélem, sikerül kitapasztalnod, hogy melyik méretű mülleres ruha jó a babádra!

dec. 3. 18:34
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam kommentàlni, de szerintem kell ahhoz egy jó adag belső egyensúlyvesztés, hogy ezt lásd bele és ilyen indulatok kéljenek Benned a kommentemtől, hogy ilyen vaskosan ítélkező minősítésekbe csússz.
dec. 3. 21:30
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem hiszem, hogy egyedül én gondolom így, ha megnézed a válaszok arányát. Csak én válaszoltam a kérdésedre írásban, mégis csomó szavazat van az egyéb opción, de nincs kifejtve egy se. :) Valószínű a stílusod miatt csak azért is beletrollkodnak mások. Kénytelen leszel elmenni a müllerbe és megnézni magadnak azokat a ruhákat. :)
dec. 3. 22:42
 7/15 A kérdező kommentje:
És ha az észrevételeidet pontozók arányát nézzük? Megintcsak úgy vélem, túl sötéten látod a világot és oda is problémát, ellenségeskedést vetítesz, aminek lehet ezer másféle magyarázata is. Pl. “Nem ismerem a mülleres babaruhákat, de szeretek szavazgatni.”
dec. 10. 11:47
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Ez az egy szem válaszadód teljesen beteg. Én abszolút poénnak éreztem azt a kommentet, valóban vicces, hogy semmi nem derül ki a szavazásból. Bele lehet futni itt ilyen barmokba, bár azért ilyen súlyossággal nem jellemző, mint amit itt lenyomott, müllerben azt se vettem észre van gyerekruha, úgyhogy válaszolni nem tudok.
dec. 10. 21:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A Müllerben van babaruha? Egy üzletben sem láttam még, és ha ráguglizok sem találok Mülleres babaruhákat.
dec. 11. 10:59
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

En direkt egyebet nyomtam most az 1 kommented miatt. (Bicskanyitogato stilus)

Igaza van 2esnek.

Remelem masok is kovetik a peldam...

dec. 11. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!