Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Müller drogériában kapható...

Müller drogériában kapható babaruhák méretarányosak?

Figyelt kérdés
Vagy inkább nagyobbak/kisebbek, mint a beleírt méret? Nagyon hasonlít az anyaguk a Chicco-hoz és azok jellemzően nagyobbak legalább egy mérettel...

2021. nov. 15. 17:19
A kérdező szavazást indított:
nagyobbak a megadott méretnél
mérethelyesek
kisebbek a beírt számnál
egyéb (hozzászólásban)
17 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Köszi, most "jól" kisegítettetek, vagy szerintetek poén, hogy mindegyiken 1-1 szavazat áll?
2021. nov. 19. 17:24
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem vettem még soha müllerben gyerekruhát, de nem hagyhatom szó nélkül kérdező, hogy milyen buta, arrogáns vagy a kommented alapján. Arra nem gondolsz, hogy nem egyformák a gyerekek, és mindenkinek máshogy lesz jó/rossz az adott típusú ruha?

Vegyél 1 olcsóbb darabot, és tapasztald ki, hogy nektek az a ruha a beírt méretét tekintve milyen a megszokotthoz képest.

Máskor meg ne tegyél fel szubjektív kérdést, ha nem bírod elviselni a válaszokat.

2021. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A babaruhák méretezése hossz alapján történik, tehát egy 57-62 cm-s gyerekre a 62 méretnek jónak kell lennie, egy 63-68 centis gyerekre a 68 a jó. De az a tapasztalat - és itt nem az én tapasztalatomról van szó, hanem tömegekéről - hogy egyes márkák babaruhái jellemzően nagyobbak vagy kisebbek vagy méretarányosak, azaz a fenti eset igaz rájuk. Pl. a H&M legtöbb babaruhája legalább 1 számmal nagyobb a beírt méretnél. A Sinsay kb. méretarányos vagy kisebb. Ez egy percig sem szubjektív, számtalan ilyen kérdés van ebben a kategóriában, hogy ez vagy az a márka, bolt babaruhájáról mik a tapasztalatok, érdemes-e nagyobbat, kisebbet venni.
2021. dec. 3. 17:59
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Persze, ez így van. A válaszom az 1# számú "Köszi, most "jól" kisegítettetek, vagy szerintetek poén, hogy mindegyiken 1-1 szavazat áll?" kommentedre vonatkozott. Nyilván kevés ember van, aki poénból mást jelöl be, csak hogy megtévesszen. Ha ez a komment kimaradt volna, nem is írok, mert a kérdésed, ahogy írtad is, teljesen általános, csak ezt tartottam butaságnak hozzátenned, mert így a segítségkérésed mellé jó ellenszenves kérdező is lettél.

A méretbeli eltérés azért is lehet, mert bár magasságra adják meg az intervallumot, de, mint felnőtteknél is, alkat kérdése, hogy pl valakinek hosszabb a lába, és azért magas, vagy hosszabb a törzse, és azért, esetleg rövid a nyaka, stb. Plusz szabásra is vannak ruhák, amik ránézésre is inkább jók "vékonyabb" babákra, hiába férne bele magasságra.

Remélem, sikerül kitapasztalnod, hogy melyik méretű mülleres ruha jó a babádra!

2021. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam kommentàlni, de szerintem kell ahhoz egy jó adag belső egyensúlyvesztés, hogy ezt lásd bele és ilyen indulatok kéljenek Benned a kommentemtől, hogy ilyen vaskosan ítélkező minősítésekbe csússz.
2021. dec. 3. 21:30
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem, hogy egyedül én gondolom így, ha megnézed a válaszok arányát. Csak én válaszoltam a kérdésedre írásban, mégis csomó szavazat van az egyéb opción, de nincs kifejtve egy se. :) Valószínű a stílusod miatt csak azért is beletrollkodnak mások. Kénytelen leszel elmenni a müllerbe és megnézni magadnak azokat a ruhákat. :)
2021. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És ha az észrevételeidet pontozók arányát nézzük? Megintcsak úgy vélem, túl sötéten látod a világot és oda is problémát, ellenségeskedést vetítesz, aminek lehet ezer másféle magyarázata is. Pl. “Nem ismerem a mülleres babaruhákat, de szeretek szavazgatni.”
2021. dec. 10. 11:47
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Ez az egy szem válaszadód teljesen beteg. Én abszolút poénnak éreztem azt a kommentet, valóban vicces, hogy semmi nem derül ki a szavazásból. Bele lehet futni itt ilyen barmokba, bár azért ilyen súlyossággal nem jellemző, mint amit itt lenyomott, müllerben azt se vettem észre van gyerekruha, úgyhogy válaszolni nem tudok.
2021. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A Müllerben van babaruha? Egy üzletben sem láttam még, és ha ráguglizok sem találok Mülleres babaruhákat.
2021. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

En direkt egyebet nyomtam most az 1 kommented miatt. (Bicskanyitogato stilus)


Igaza van 2esnek.

Remelem masok is kovetik a peldam...

2021. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!