Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Müller drogériában kapható...

Müller drogériában kapható babaruhák méretarányosak?

Figyelt kérdés
Vagy inkább nagyobbak/kisebbek, mint a beleírt méret? Nagyon hasonlít az anyaguk a Chicco-hoz és azok jellemzően nagyobbak legalább egy mérettel...

2021. nov. 15. 17:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#8 És valóban viccnek szántam, bár van tapasztalatom abban, hogy ezen az oldalon a többség sötétebben látja a dolgokat és a humort (különösen az iróniát) hírből sem ismerik. Az önreflexió is negatívba hajló sajnos, hogy amíg én távol tartom magam az ilyen személyeskedő minősítésektől, hogy butának, arrogánsnak nevezzek bárkit (még azt se, aki engem így sérteget), addig neki ez úgy csúszik ki a száján, mintha lépten-nyomon lebarmozná a környezetét.

A Müllerben a babacuccoknál van a babaruha, kettesével csomagolva, többnyire. Nem tudom, minden üzlet tartja-e, én eddig kb. kettőben láttam. A közelben nincs Müller, kísérletezgetés kilőve.

2021. dec. 11. 22:07
 12/15 A kérdező kommentje:
Valaki dobhatna a nagyobbra is egy szavazatot, mert most megborult a szép egyensúly (1-1-1 helyett 1-2-2). :D
2021. dec. 12. 12:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz választ és mindenképp ebből az üzletből szeretnél vásárolni, akkor azt tanácsolom, hogy nagyobbat vegyél, mert abba pikk-pakk belenő a baba. Milyen idős babára keresel ruhát?
2021. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Már letettem arról, hogy itt tájékozódjak ezügyben. Nyilvánvaló, hogy nem ismerik a mülleres ruhákat. Úgy nem szeretnék járni, hogy amire belenő a nagyobb ruhába, akkor már az időjárás/évszak miatt nem tudjuk használni. Most már nem nő olyan ütemben, mint az elején, amikor legutoljára mérték, 66 cm volt, lassan fél éves.
2021. dec. 12. 17:10
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy valaki megszánta a szavazást és most ismét döntetlenül áll a három opció. :) Közben sikerült utamba keríteni egy Müllert és vettem egy 74/80-as bodyt, ami sajnos irtó nagy egyelőre, 44 cm hosszú. Ilyen: [link] Volt rövid és hosszú ujjú body, pizsama, lábfejes nadrág, póló, hosszú ujjú felső, legging, illetve harisnya, meg zokni ezerféle. Ez a két body volt 2090 Ft. Egyébként az csak nálunk szokatlan, hogy babaruhát árul egy drogéria, külföldön a dm-ben is van.
2021. dec. 15. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!