Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan kéne felöltöztetnem a...

Hogyan kéne felöltöztetnem a babámat a városban?

Figyelt kérdés
Vidékiek vagyunk, de fel kell mennünk a fővárosba ügyeket intézni. Elég hűvös van, babakocsizni vagy hordozni fogunk (amelyiket jobban viseli a lányom :D) és fogunk sétálni a belvárosban, illetve egy két helyre be kell menni, ahol értelemszerűen fűtenek. A babakocsiban van bundazsák, a hordozónál meg ugye az én melegem és van hordozóskabátom. Ha bemegyünk az épületbe, értelemszerűen sapka le, bundazsák/kabát kicipzározva, de alá, hogy öltöztessem a picit? Egy 11 hetes lánykáról van szó. Köszönöm

2021. dec. 4. 16:33
 1/8 Boss01 válasza:
42%
lényeg hogy meg ne fázzon attól hogy a fővárosba mész még nem kell kiöltözni én és a feleségem sem szokot
2021. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Mi az, amit ma nem lehet elintézni online, hogy muszáj egy oltatlan csecsemővel tömegbe menni?
2021. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a kiöltözésről szól.. hanem, hogy se a bundazsákban se anélkül ne fázzon. A környéken amikor hosszabbakat sétálunk, akkor a bundazsák alatt csak egy vastag harisnya van rajta, hosszú ujjú body, pulcsi, sapka és kesztyű van. De ilyenkor nem szoktunk fűtött helyiségekbe menni és onnan vissza ki a hidegbe.
2021. dec. 4. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
-15 fok van nálatok? Bundazsák alá akkor kellene ennyi cucc.
2021. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ma -3 fok volt, szóval nem éppen 10 fok.
2021. dec. 4. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Én rovidujju,lábatlan body aztán erre egy kezes lábas body ha hordozoba teszem akkor egy overál, ha babakocsi bundazsak és persze sapka.
2021. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ma -5 volt. Az overál alá csak a benti ruha került mint mindig.

Ha az oviba megyek a nagyért, akkor szoktam bundazsákot használni és az alá is vékony benti ruha megy. Nyilván kicipzározom teljesen.

2021. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Igaz az én babám már 9 hós, de overall alá egy vékonyabb nadrágot,zoknit,trikós bodyt arra egy hosszúujjú bodyt és egy vékonyabb pulóvert szoktam. Értelemszerűen sapka,kesztyű és vagy kis csizma vagy a bundazsákhoz tartozó bélelt kiscipő. Eddig nem tűnt úgy hogy melege lenne, de ezeket egy órás sétákhoz adom rá, ahol csak kint vagyunk és ücsörög. Szóval esetleg a kis pulóvert hagynám ki ezekből, hogy ne fülledjen be,ha bent lesztek valahol, többi szerintem maradhat!
2021. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!