Hogy sikerült rávenned a gyereked, hogy elviselje a kesztyűt? 2 éves a fiam

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
sztem fölösleges erőltetni, semmi baja nem lesz, ha fázik a keze. kézen keresztül nem fog megfázni!
2021. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Mindig vissza adom a lányomra. Neki a sapkát és a sálat is meg kellett szoknia. De anélkül nem megyünk ki. Most már nincs vele gondja. Illetve én próbálgattam, hogy nem e esetleg a forma a baj. Neki az 5 ujjas kesztyű jött be, a két ujjasat nagyon nem szerette, meg azt se ha a kabát alatt ment el a madzag ami összekötötte a kesztyűket. Az zavarta, szóval maradt a sima 5 ujjas.
2021. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Engedd, hogy megtapasztalja a hideget. Nem lesz semmi baja. Ha számára kellemetlen a hideg jelezni fogja.
2021. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a hármas is mondja… ha fázik már a keze, mindig szól, akkor nem problémázik, ha ráadom a kesztyűt.
2021. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én nem is adtam rájuk addig, amíg nem volt elég nagy a kezük a legkisebb méretű ötujjas kesztyűig. A fiam sem viselte el a kétujjast, ami tök érthető, abban nem lehet megfogni normálisan semmit. A lányomra már nem is adtam rá egyszer sem. Az ötujjassal viszont egyiküknek sincs semmi baja.
2021. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5, a lányom most 6 évesen nőtt bele a legkisebb ötujjasba 🙈

Egyébként a 2 éves öccse szól, ha fázik a keze és szól akkor is, ha köszöni, nem kell. Tavaly, 1-1,5 között volt az, hogy inkább a havat is pucér kézzel fogta, pedig biztos hogy fázott, de nem erőltettük. A kéz nem olyan mint a fül.

2021. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miután rájött hogy fázik a keze, kérte a kesztyűt. Amúgy ő sem volt hajlandó felvenni, mindig levette. Aztán rájött, hogy hideg van. Már lassan 3 éves lesz, már mindig kéri, anélkül el sem akar indulni, még ha nincs annyira hideg sem. 😆
2021. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 Ejha 😃 A fiamról már 3 éves kora előttről vannak képek, ahol ötujjasban van. Most 5,5 éves, és már meg kellett vennem az eggyel nagyobb méretet, mert a legkisebbet ki is nőtte. Ő magas fiú mondjuk, a lányom nekem is később nőtt bele, kb. 4 évesen, de azért az sem 6 🙂
2021. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8, annyira nem pici, 116 cm, de nekem felnőttként is elég a legnagyobb gyerekkesztyű. Ő most hordja a 98/104-es hm-est :)

Az öccse 2,5 éves, 104-es ruhákat hord (h&m), de a kesztyűje 74/80-as (szintén h&m).

2021. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Az en ket evesem nem turi,a sapka sal overal is ördögűző jelenet minden egyes nap. Nem beszel meg,par szotoredeket mond. Visit egesz nap amugy is,mert nem tudja kifejezni magat. Jeghideg a keze,merevek az ujjai a hidegben. De fel sem fogja mire jo a kesztyu,nem tudom mit csinalok vele egesz telen....
2021. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!