Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vékony kisfiamra hol tudok...

Vékony kisfiamra hol tudok venni nadrágot ami nem lafog rajta?

Figyelt kérdés

Most lesz 9 hónapos, mászik és már lépked bútorok mellett. De mászásnál ha nagyon lenge a nadrágja csúszkált. Derekánál is óriásiak.

3hete lett mérve akkor volt 78cm és 8,4 kg.


2022. ápr. 25. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a kínaiban szoktam, azok pont jók derékban.
2022. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zara, Reserved, a kislányom is ilyen és ezeknél a márkáknál vannak olyan nadrágok ami hosszban is jó és derékban sem nagy.
2022. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Olya keress amin aktív madzag van
2022. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Auchan

Újabban Aldi


Később h&m slim fit


Sokat szenvedtem/ szenvedek mind a lányomnal, mind a fiammal..


A legjobb, amikor a pelus is lekerül.


( lányom most 80-86-os széles, de 104-110 hosszú… viccces!!! Gumit kell a legingsbe is húznom)

2022. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Pici baba koratol kizarolag a Zaraban talalok jokat, fiu leggings, 3 eves koraig ezeket hordta. Arban sem rossz, es szezon utan akciosan megkapod.
2022. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kislányom hasonló volt, 81cm, 8kiló, minden lötyögött rajta. A kínai boltban találtam egyedül olyan nadrágot, ami elfogadható volt, meg a Tescoban legginget ami valahogy még állt rajta. Mindegyikből persze csak 1-1 darab volt, semmi választék.

Elegem lett a keresgetésből, így minden nadrágját behajtottam és beszűkítettem kétoldalt, így nem esik le. Otthon jó az. Ha kimegyünk valahová, akkor meg kap egy pólót, és nem látszik a bevarrás a nadrágon.

2022. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pepcoban szoktam venni olyan nadrágokat, amiknek a dereka gombbal és gumival állítható. Valamint tényleg a kínais nacik pont jók derékban.
2022. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Van olyan turkalo ahol nagyon olcson megkaphatsz dragabb ruhakat jo minosegben es nem kell vagyonokat koltened ra.Nezz szet helyileg hol van olyan turi,ott biztos lesz ra valo ruha.
2022. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8


Ez igaz, de attól nem fogja tudni a márkát, amit keresnie kell..


Amúgy régen a H&M-ben volt külön vékony baba, duci baba méret.

2022. ápr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a H&M-ben szoktuk venni őket, és mindig vissza kell hajtani a végét. Mire belenőne derékban, addigra a lábszárán már rég nagyon szűk lenne.
2022. ápr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!