Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Augusztusban/ augusztus végén...

Augusztusban/ augusztus végén születő babának milyen az alap ruhatára?

Figyelt kérdés

Segítsetek, első babánk lesz. Megközelítőleg 3 hónapos koráig szeretnék ruhákat vásárolni neki.

Jelenleg 24-25 hetes terhes vagyok. Ha ez számít, nem vagyunk magasak, apuka és én is 170 cm-esek vagyunk.


2022. máj. 5. 04:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiam augusztus elejei, vettem hosszú illetve rövid badykat 56-62 méretet vettem, kaptam pár 50 es méretet de az kicsi volt nem is hordta, rugik, vékonyabb pulcsik. Polár plédet vettünk. Vékony sapik. Amikot született meleg volt egy rövid ujjú badyban vittük haza, annyi hogy kint betakartuk textil pelussal ( mondták bent a csecsemősök hogy ne öltöztessem be hosszúruhába)
2022. máj. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Zömében rövid..


De kell néhány hosszú is..


Rugikat én ujjatlanokat vennék inkább…


De a kórházban teljesen kivoltam.

Hosszú bodyra adtak fenn is hosszú rugit..

(27 fok volt az osztályon)

Az én fiam csak sírt-sírt.


Itthon a 21,5-ben is sima rugiban aludt trikós bodyval picinek.


Most zokni nélkül, sima rövid pizsiben… “napozó”

Szabású pizsiben alszik… takaró max a derekáig lehet, mert lerúgja..


Amikor én még hosszúban vagyok, ő már vetkőzik (2,5 éves)


Valahol a 2 közt a normális😬

2022. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a csaladban mindenki augusztus végei, szeptember elejei . Így tudom az időjárást. Augusztus 20 után mindig lehül az idő pár napra, esik is. Valamint szeptemberben is jön egy kabátos időszak. Viszont ha meleg van, az gatyarohaszto.

Én a fiamnak már vettem melegebb ruhákat is, szeptember végén már nagyon hűvös volt, kellett egy bundásabb is, azt a férjem vette hirtelen, aztán október ismét melegebb.


Én kis ruhákkal is készültem és 4 kgos nagy baba lett. Az 56os méret 1x került sorra

2022. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!