Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikortól érdemes, vagy nem...

Mikortól érdemes, vagy nem kényelmetlen nadrág-póló kombinációt adni babára body, rugdalózó helyett?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Amikor elkezdett mászni, az én gyerekem nem kúszott. Ahogy elkezdett haladni valamilyen irányba, akkor már jobb volt a nadrág. A body viszont maradt, mert így nem lógott ki a dereka.
2022. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 babyboom567 ***** válasza:
65%

Amíg baba( főleg míg pelenkás),addig egyáltalán nem kényelmes neki, és ne is praktikus.

1.mindig kint lesz a dereka

2.a pelus lecsúszik az izgés mozgásban,a body a helyén tartja.

Szóval olyan 2 év fölötti kisgyereknek, már esetleg lehet póló meg nadrág.

2022. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Babára nem érdemes, amíg pelenkát hord a body a legjobb
2022. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pelenkások voltak, jobban szerettem a bodyt, mert a helyén tartotta.
2022. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Body azèrt jò, mert nem lòg ki a dereka. Addig èrdemes mìg kapsz a meretèben vagy nem öltözik egyedül, amelyik előbb van.

Nadràg ès póló onnantòl kènyelmesebb a ruginàl, mikor màszik.

2022. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
En a kusfiamat elso hetektol body, polo, nadrag kombinacioba oltoztettem. Voltak nem gumis nadragok. Rugdalozonk nem volt, illetve csak pamut, amit ejjelre piszamanak hasznaltunk. Nem voltam hajlando nem pamut dolgokba oltoztetni…
2022. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Én rugdalózót sosem adtam a gyerekekre.

Body+nadrág, pulcsi.


A kicsi 7 honapos, a nagy 3 éves. A nagynak 2 éves szülinapjan került le a pelenka, addig kapta a bodyt

2022. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már meleg volt és nem kellett attól félni, hogy megfázik, mert kint van a dereka. Azaz nyáron. Akkor volt kb 1,5 éves a lányom. Szinte egész nyáron rövidnadrágban, pólóban volt, amikor kicsit hűvösebb lett, akkor adtam rá bodyt. Nem befolyásolta különösebben a pelenka használatát. Sőt, könnyebb volt pelenkázni. De vannak napozók, azok is jók, meg kislánynak rövidnadrágos egybe ruha. Azokat is szerettem.
2022. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos a kislányom, én már szoktam ráadni nadrág+póló kombinációt is, nyáron pedig biztosan azt fogok adni, a body akkor túl meleg. Rugdalózót csak 2-3 hónapos koráig adtam rá nappal, azóta az csak pizsama (már jó ideje lábfej nélkül).
2022. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Én éjszakára adtam a body, rugdalozo kombót, napközben pedig egész pici koruktól kezdve body, kisnadrag, zokni volt rajtuk.
2022. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!