Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 9 hónapos babára mit érdemes...

9 hónapos babára mit érdemes adni kánikulában?

Figyelt kérdés

Nemsokára 9 hónapos lesz a kislányom. Tavaly nyáron, mivel még túl pici volt ahhoz, hogy hosszabb időre eljárjunk itthonról, gyakorlatilag kimaradtunk a nagy kánikulából. A lakás légkondicionált, évszaktól függetlenül 22 fokot tartunk bent.


Most jön a jó idő és nem igazán tudom, hogy mit kéne ráadni, hogy ne legyen túl melege, de ne is fázzon meg, ha megyünk valahova.


2022. máj. 10. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagy kánikulába ha nem muszáj amúgy sem megy ki kisbabával az ember. Inkább delélelőtt, meg délután, estefele. Persze kivétel ha orvos védőnő, vagy valami progi van. Dög melegbe egy pelenka és egy vékony rövid body elég bőven. Max viszel magaddal textilpelust, ha úgy érzed letakarod, akár csak a nap miatt
2022. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Nagyon melegbe és tűző napra nem vinném ki, viszont pont holnap kell mennünk 9 hónapos státusz vizsgálatra és holnapra már elég komoly hőfokot mondanak.


Még egy kérdés, ha nagyon magas az uv, akkor ilyen esetekben a baba bőrét milyen naptejjel érdemes védeni? Gondolom az, amit felnőtt emberek magukra kennek/fújnak ilyenkor az még az ő érzékeny bőrének nem tenne jót.

2022. máj. 10. 08:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vékony, lenge napozót adtam rá, vagy rövidgatya pólóval, meg kissapka ha nem árnyékában voltunk. Arra figyelj, hogy a babakocsiba nagyon beszorul a levegő, több fokkal melegebb van bent mint kint, így jobb este, reggel kimenni. Naptejet is kapott mindig, La Roche-Posay Anthelios 50+ amit használtam rá.
2022. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai fenyvedos napkrem
2022. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!