Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1,5 éves gyereket ciki csak...

1,5 éves gyereket ciki csak leggingsben és bodyban vinni lakáson kívül programokra?

Figyelt kérdés
Pl. baba-mama klub, vagy bárhová? Én így terveztem, hogy ha lekerül a kabát, de más babákon úgy látom komolyabb ruhák vannak (ruhácska, leggings hosszú felsővel, szabadidőnadrág, vagy más "normálisabb" nadrág) A leggings inkább csak otthoni öltözet babáknál, kisgyerekeknél is?
2022. máj. 10. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Kis szoknya rá


Vagy pántos body és egy lenge felső, hosszabb

2022. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki szerintem, úgy öltözteted a gyereket ahogy szeretnéd (és ahogy hagyja). Ha programra megyünk én is adtam rá egy hosszabb pólót vagy ruhát a legginghez. Játszótérre nem mindig. De nem azért nem ciki, hanem mert így szerintem jobban néz ki.
2022. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy te megjelennél e csak bodyban és leggingsben valahol
2022. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Fél óvoda leggings-ben van és nem hosszú pólóval. Az enyémen csak azért van melegítő, mert utálja ha rátapad a nadrág. Leggings és póló nyugodtan mehet így szerintem.
2022. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

4-es, ő nem pólót kérdez hanem bodyt.


Amúgy szerintem a leggings nem gond. A csak body harisnya néz ki nekem úgy hogy nem hagynám csak úgy de még arra is azt mondom h ha egyszer úgy alakul na bumm, nem akkora gond

2022. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy ciki.


Én pont most vettem "lányka" leggingset a kisfiamnak - kéket meg feketét, mert fiúknak szinte csak vastag bemelegítőket gyártanak -, neki mit adnék rá? Egy body+leggings kombóban van itthon, kb. olyan, mintha egy vékony kisnadrág lenne rajta. Simán elvinném így bárhova.

2022. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
5 Pólóval talán egy kicsit jobban néz ki mint body-val. Nem túl bonyolult ráhúzni egy pólót a body helyett ha mennek valahova. De mondjuk játszóra szerintem simán jó body-val is. Szerintem csak a leggings mutat hülyén a body fölött. Lányom mindig nadrág, vagy kisnadrág és body-ban volt és úgy nem volt ilyen "nagy babahasa" benne. Nálunk a játszón bármiben lehozzák őket a szülők, nem divatoznak, gyerekprogramnál inkább.
2022. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Én sokszor öltöztettem így a lányomat, amikor ennyi idős volt. Most óvodás és így jár, persze nem bodyban, hanem pólóban. Vmikor hosszabb felsőt adok rá, de a póló kényelmesebb, jobb benne mozogni, játszani.
2022. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is jobban néz ki kis ruhában pl. vagy egy hosszabb felsőben, de az én kislányom imád lazázni (ránkütött), úgyhogy leginkább csak a body-leggings szettet viseli el bármikor bárhova. Ha ruhát adok rá, akkor ha nem is azonnal, de egy idő után szedi le magáról. Szerintem cikibb egy foglalkozás közepén vetkőztetni, mint alapból kényelmes és olyan ruhában vinni, amit szeret. Megjegyzem, ha tehetném, én mindenhova melegítőben mennék és a férjem is ilyen, így egy cseppet sem vagyok meglepődve. :D
2022. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Amikor kisebb volt, én is volt hogy leggingset és bodyt adtam rá, most lassan 2 évesen a bodyt már nem erőltetem, leggings+póló, vagy ha nincs annyira jó idő, akkor szabadidőnadrág+póló.
2022. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!