Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány fokig szoktatok szoknyáho...

Hány fokig szoktatok szoknyához harisnyát adni?

Figyelt kérdés
Meddig pamutot, meddig nejlont, és nálatok mi az a pont, amikor már annyira meleg van, hogy a harisnya teljesen ki van zárva?

2022. máj. 10. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Pamutot télen, nejlon harisnyát inkább maximum csak ünnepségekre. Harisnya nélkül olyan (nappali) 15 fok felett.
2022. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Az igazi kánikula kivételével szinte mindig. Ilyen időben még bőven pamutot (22-25 fok van kint napközben).
2022. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ma kint rövid nadrágban vannak kint ,és pólóban. Kizárt a harisnya.😅 23 fokot ír a telóm ( én olyan 30nak érzem 🤣 jelenleg. Napon dög meleg van. Gyerekekről folyik a víz.
2022. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

3-as, mi lesz veletek nyáron, 35-38 fokban? Agyvérzést kaptok?

Mi inkább nadrágot hordunk. Ilyen időben farmerben jár a lányunk, én hosszú szövet nadrágban. Harisnyából pamutot adnék gyerekre.

2022. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
4es egész nap a medencében leszünk azt hiszem ,és a jakuzziban 🤣😅
2022. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

4es,biztos, hogy nagyon kényelmes a lányoknak hosszú farmerben jatszani, te meg hosszú szövetnadrágban... 60 éves vagy?

Ilyen melegben már rövidnadrág, szoknya, póló, top.

2022. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úristen, pamut harisnya, hosszú farmer ilyenkor??! Ahogy a 6-os írja, simán rövidnadrág, póló, top. Az enyémek már legalább egy hónapja rövidnadrágban járnak.
2022. máj. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze ilyenkor kiderül, hogy az összes kommentelő "északi országban" lakik, ahol télen is rövidnadrágban járnak.
2022. máj. 11. 08:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Azért mert a melegben nem öltöztetjük "bundabugyiba" a gyerekeket és magunkat. Mert nem félünk egy kis szellőtől , mert élvezzük a napsütést és a meleg időjárást "szabadon" nem pulcsiban ,és harisnyában ,attól még nem az északi országból származunk.

Rétegesen.

De az én kislányom pl meg is pukkanna ilyen időjárás mellett ha harisnyát kéne rá adnom.


Megkérdezted ,hogy hány fokig adunk rá harisnyát. Mi az a pont amikor már nem , nálunk ez az a pont amikor már nem. 27 fok volt tegnap. De 23-25 fokban sem! Reggel mikor indulunk oviba, leggings, pulcsi. De mikor 11 felé már mennek ki játszani az udvarra minden bajuk van ,meleg van. Szaladgálnak. Leizzadnak. De jó ,és biztos kényelmes a harisnya. Amint hazajöttek ,már váltunk is rövidnadrág ,póló ,toppra.

2022. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez főleg az 1-es és a 7-es válaszolóra vonatkozik, aki 15 fok felett már nem ad harisnyát és aki már egy hónapja rövidnadrágban járatja a gyerekeit. Mondjuk a másik véglet meg az, amikor kinti 15 fokban bélelt overálban látok gyerekeket. (Igen! Nem túlzok, tényleg láttam, többször is.)
2022. máj. 11. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!