Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen színű ruhákat vettél...

Milyen színű ruhákat vettél lány babádnak?

Figyelt kérdés

Gáz, ha nem lesz rózsaszín ruhája, sőt, semmilyen rózsaszín cucca? Nekem nagyon tetszenek a fehér babaruhák, a rózsaszín színt viszont utálom. Ezenkívül vennék még színeseket is persze, sárga, piros, zöld, barna stb ilyen uniszex színeket.


Természetesen ha később ő szeretne rózsaszín ruhákat, akkor venni fogok neki, ezen ne akadjatok fent...


2022. máj. 27. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Te is tudod a választ. Miért lenne gáz? Én meg a kisfiamnak lány leggingset vettem mert az tűnt a legkényelmesebbnek. Kit érdekel?
2022. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Továbbá, az egyetlen lány kategóriás szín a rózsaszín.
2022. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Két lányom van - már félig felnöttek, de SOHA nem volt egyetlen egy rózsaszín cuccuk sem. Nekem rettentöen unalmasak meg rondáknak tünnek, de ez egyéni ízlés kérdése.

Föleg piros, sárga, narancs, világosöld meg fehér ruháik voltak.

Viszont még most sem tetszik nekik a rózsaszín :)

2022. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk 3 lány van. Nem mondom, hogy nincs rózsaszín ruhájuk, mert sok van. De amellett rengeteg lila, világoskék, zöld, piros, narancs meg sárga is. Fehéret ritkán veszek nekik, inkább csak ünneppre, mert tuti azt kennék össze valami kimoshatatlannal. Fekete elvétve egy-kettő pulcsi, poló (főleg arany vagy ezüst mintával) meg leggings van nekik, de azt a színt se viszem túlzásba.
2022. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Sokáig csak akkor volt rózsaszínje amikor kapott, aztán meg amikor azt választott, én a sötét árnyalatok mentén haladok a fiammal és a lányommal is.

A lánynak rengeteg fiú/unisex ruhája volt, mivel az egyik közeli rokonnak csak fiai vannak és rengeteg ruhát kaptunk az első 2 évben.

Mesefigurás ruhái sem voltak igazán babaként, most meg hlyét kapok hogy szinte minden ami lány cucc az Minnie egeres 🤮

2022. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Sok fehér és uniszex ruhája volt 1,5 éves koráig. De miután órákat kerestem egy nyamvadt kesztyűt meg sapkát ami nem kék vagy rózsaszín, adtam, megvettem. Kaptunk még innen onnan rózsaszínt. 1,5 éves kora után saját ízlése lett a lánykának, imádja a rózsaszínt, pöttyöset, mindenféle csillogós borzalmat. Így veszek neki, de azért igyekszem nem full pinkbe kivinni az utcára.
2022. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Főleg hófehéret. Meg volt néhány mintás is. Rózsaszín csak "ünneplős" volt, rugik,amikben a kórházba vittem (nagyon sokszor kellett mennünk sajnos).
2022. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
7 vagyok. Persze a kórházba se mindig rózsaszínben vittem. Félreérthetö volt az előző kommentem.
2022. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően rózsaszíneket, de amúgy mindenféle színűt, kék, zöld, fehér, bézs. Csak narancssárgát és sárgát nem, mert azt én nem bírom. Még dínós cucca is volt. De markolós, katonság meg ilyesmi mintás azért már nem.
2022. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!