Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Erősebb testalkatú fiúra hol...

Erősebb testalkatú fiúra hol veszel nadrágot?

Figyelt kérdés

Nagyon gondban vagyok a nadrágok vásárlásával, a kisfiam erősebb testalkatú, egyáltalán nem mondható kövérnek, kicsit husisabb, és pont combban és fenékben erősebb… 128-as lenne jó hosszban, de bőségre esélytelen szinte. Vékonykákra vagy normál (?) testalkatú gyerekekre valóak inkább. Ha nagyobb méretet veszek az meg iszonyú bénán néz ki, mert trottyos az alja… 1-2 van amelyiknek levágattattam a szárát és normális maradt.


Ajánlanátok boltot légyszi, ahol nagyobb eséllyel találok?


2022. nov. 12. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Szinte mindenütt csak dagi fazont találok. Az én átlagos testalkatú gyerekemen alig maradnak fent a nadrágok. A vékony gyerekemre pedig egyáltalán nem kapok.

Hm például széles.

2022. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Farmerből pl. melyik? Tudsz ajánlani?

Csak mert rendeltem kettőt nem rég és szerintem a derék 26-8 cm, csípő 33 cm egyáltalán nem “dagi“ gyerekre való.


Amúgy, elhiszem, hogy nagyon nehéz vékonyka kis gyerekre is találni, mert a nővérem kisfia 130 cm és tizen 19 kg!

2022. nov. 12. 10:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Pepco? kik?
2022. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Bárhol. Ff, hm, next, lidl.

Amelyik gyerekre ezek nem jók, az nem "erősebb testalkatú", hanem dagadt.

Átlagos testalkatú gyerekre ezek nagyok.

2022. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó, akkor biztos velünk van a baj, akkor is szűk! Nem kényelmes neki.

128 cm és 26 kg majdnem, igen. De azért nem egy túlsúlyos disznó.

2022. nov. 12. 11:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találsz rá nadrágot akkkor perste hogy nem, tök normális ha alig gyártják a méretét.
2022. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez vicc. Ilyen paraméterekkel bárminek jó kellene rá lenni. Érdemes lenni megmérned azt a gyereket.
2022. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én fiam is ilyen alkat, igaz nekünk már nagyobb kell, de én a H&M ben veszem a nadrágjait. Relaxed van beleírva. A slim és a skinny nekünk sem jó. C&A ban is vannak különböző fazonok, azt hiszem ott meg a straight a jó, de most olyanunk nincs, nem emlékszem pontosan. Szoktam neki venni a kikben is, ott által@ban aminek gumis a dereka, az bővebb szokott lenni.
2022. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Miden dagi gyerekekre van tervezve. Normál, vékonyabb alkatú fiam egy kónszenvedés volt olyat találni, ami nem esike róla.
2022. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na jól van, ezek már kissé bunkó kommentek.


Akinek nagyon vékony, de magas a kisfia, ajánlom a Takkot, ott igazán pici méretek is kaphatóak.


Köszönöm a válaszokat.

2022. nov. 12. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!