Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Erősebb testalkatú fiúra hol...

Erősebb testalkatú fiúra hol veszel nadrágot?

Figyelt kérdés

Nagyon gondban vagyok a nadrágok vásárlásával, a kisfiam erősebb testalkatú, egyáltalán nem mondható kövérnek, kicsit husisabb, és pont combban és fenékben erősebb… 128-as lenne jó hosszban, de bőségre esélytelen szinte. Vékonykákra vagy normál (?) testalkatú gyerekekre valóak inkább. Ha nagyobb méretet veszek az meg iszonyú bénán néz ki, mert trottyos az alja… 1-2 van amelyiknek levágattattam a szárát és normális maradt.


Ajánlanátok boltot légyszi, ahol nagyobb eséllyel találok?


2022. nov. 12. 09:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi a bunkó? Az hogy 26 kiló 128 centihez egyáltalán nem a sok kategória? Ilyen arányokkal inkább a vékonyabbak közé kellene tartoznia, ezért érthetetlen hogy hogy nem jó rá a standard, jellemzően vastagabb gyerekekre szabott ruha.

A takkóban egyébként nem kicsik a nadrágok.

2022. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem kevés. A fiam osztálytársai sokkal, sokkal vékonyabbak, látom.

Akkor is nehezen találok.


Neked is hasonló paraméterekkel rendelkező gyermeked van? Kiváncsi lennék, hogy cm-ben megadva a 134-es nadrágoknak mi a reál.


Én 162 cm és 48 kg-val fel tudom venni a 146-152-es ruhát, igen! Sokszor nagyon nagy a méretezés, de nála nem ez van!

2022. nov. 12. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!