Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » H&M rugdalózók nem túl vékonyak?

H&M rugdalózók nem túl vékonyak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 26. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Vegyes
2023. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyak, de tavaszra-nyárra pl: sokkal jobb egy ilyen lenge anyagú ruhadarab.
2023. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ősz végén születik a baba. Akkor a H&M nem a legjobb választás számomra.
2023. ápr. 26. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel szoktak lenni vastagabbak. Most nyári cuccok vannak, nyilván nem lesz vastag rugi.
2023. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt puha plüss anyagú a hm-ből, bár szerintem a vékonyak jobban, úgyis adsz ala bodyt ha hűvös van, a lakásban nem fog fázni.
2023. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van vékonyabb és vastagabb is. A kantáros nadrágok nagyon jó anyagúak, hosszú ujjú bodyval sokkal jobban szeretem, mint a rugit
2023. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag vékonyak, de én egész ősszel, télen azokat használtam nyár végi babával, és nem fázott. Nekem egy szál H&M-es body+talpas nadrágban volt végig a babám, szerintem teljesen jó volt. Rugit csak alváshoz és kimenetelhez használtunk (nyilván fölé még jött a bunda).
2023. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Van kifejezetten vastag is..

Az olcsóbbak vékonyabbak, plusz ilyenkor nyàron jellemzőbbek a lengébbek.

Mádkor pedug vastagabbak vannak.

2023. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!