Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Honnan tudom, hogy kinőtte a...

Honnan tudom, hogy kinőtte a cipőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15hónapos lánykámnak D.D stepp barefoot cipője van. Amikor vettük a cipőt webshopból azt mondta az eladó, hogy kb 1cm maradjon mindig a cipő orra és a gyerek labújjai közt. Néha én felnőtt fejjel se tudom eldönteni, hogy nekem melyik a megfelelő méretű cipő mi az amikor pont jó. Mert se túl kicsi se nagy ne legyen. Ha benyomom a cipő orrát nem érzem a kis lábujjait de most megnéztem a talp betétet és azon szépen látszik a lábujjai bemélyedése és teljesen végig ér a talpbetéten. A sarka nyomát nem igazán látom így nem tudom eldönteni most vegyek új cipőt vagy jó ez még neki. 20-as a cipő mikor megvettük probáltunk egy 21-et is az nagyon nagy volt kb 1,5 hónapja. Létezik, hogy már jó lenne neki az vagy még maradjon ez a 20-as?


2023. máj. 3. 11:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve még annyival kiegészíteném a kérdesem, hogy nyárra most ugye 15hónapos milyen cipőt érdemes venni sokat mászkál kertbe/játszon szandál, zárt cipő, vagy nyitott cipő?
2023. máj. 3. 11:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Vedd ki a betétet, és álljon rá a gyerek. Simán lehet, hogy kinőtte ennyi idő alatt.

Én nyárra nyitott szandit tervezek venni a lányomnak, most másfél éves.

2023. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Szia

Bocsi érdemben nem tudok segíteni de 6 éve utalok cipőt venni a gyereknek mert sose tudom mi lesz rá jó és meddig!🤣

2023. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha ha kiveszem a betétet és rá állítom ugyan azt látom mint a bemelyedést a talpbetéten nem? Vagy akkor kicsi ha már lelóg róla a lába?
2023. máj. 3. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor is kicsi, ha végigér a lába a betéten.
2023. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ráállítod a gyereket egy papirra és ceruzával bejelölöd a sarkát és a nagylábujját mindkét lábán. És leméred a hosszt. Aztán leméred a talpbetétet. Így milliméterre tudod mennyi hely van még a cipőben.

Én mindkét gyereknek így szoktam cipőt, szandit, gumicsizmát, bármit venni. Tudom mekkora a lábuk és úgy választom a cipőt, lemérem a belső talphosszt.

2023. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet hogy kinötte a gyerek.
2023. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6# igen ezt én is így csinálnám csakhogy a gyerek 1mp-re nem marad nyugton hogy bejelöljem hameg oda fogom a lábát fals méretet mutatna mert nem ő áll rá a testsúlyával nem úgy terül el a talp olyankor gonodolom én. De lehet én verem túl nagy dobra.
2023. máj. 4. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
6-os vagyok, indítasz neki 1 percre mesét, annyi időre csak megáll :) Vagy amikor kap egy új játékot és full leköti a figyelmét odaállítod.
2023. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!