Cipő??? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom ki van akadva, hogy mennyi méretű cipőt kell venni a gyereknek úgy értem, hogy megkérdezte tőlem, hogy minden méretet végig fogok neki venni? Én meg nem is értem, hogy gondolhatta, hogy nem. Azt mondja néha lehet 1 számmal nagyobb cipőt venni, hogy tovább tartson. Könyörgöm nem rég tanult meg járni. D.D step barefoot cipője van most.

Ugye nem csak én gondolom úgy, hogy nem szabad se nagyobb se kisebb méretű cipőbe járatni a gyereket mert tönkre teszi a lábát? Illetve aki szintén D.D step vagy nem kínai cipőbe (nem lenézés) járatja/járatta a gyerekét az meddig vett neki ilyen cipőket ( úgy értem mikortól vette lazábra és vett sima sport cipőt) ha barefoot cipőt használ az nem roncsolja a bokát?(Mert ugye az nem fogja) nem tudom eldönteni mert valahol azt olvasom a barefoot a jobb mint a bokafogós valahol meg fordítva. Utánna simán átszokik a gyerek rendes cipőre a puha talpú után?


Előre is köszönöm a válaszokat és igen tudom nehéz eset vagyok😆


2023. máj. 4. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 éves koráig adtam rá Ponte20 cipőt. Most se kínais van a lábán, de nem ragaszkodom a szupinált cipőhöz. Az oviba bentinek szupinált szandit vettem. Sajnos elég sok cipőt/szandit kellett vennem már. Az én férjem is mindig mondja, hogy mennyit költünk cipőre, de ez van.
2023. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Legalább 3, de inkább 6 éves korig nagyon fontos a jó cipő.

A barefoot cipő nagyon jót tesz a lábnak, hagyja dolgozni az izmokat.

2023. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Superfitet hordott egészen addig amíg kaptam a méretében, tehát olyan 9 éves koráig. 10 évesen már 40es lett a lába, azt már nem nagyon találtam rá.
2023. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A barefoot szuper. Szupináltról váltottunk, mert az gyógytorna mellett sem hozott javulást.

Felnőtt barefoot cipő is létezik, úgyhogy ezt "nem fogja kinőni". Addig veszek neki ilyet, amíg nem akar divatozni.

Most 7 éves, 31-es lábbal (a kicsi 4 és 28-as). Sose ugrottunk méretet.

2023. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3# nem is hallottam még erről a márkáról de most megnéztem szuper cipők😊
2023. máj. 4. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

lányomnak 31 mėretig vettem bokafogos szandált kb 5-6 éves korig cipöje meg decatlonos tura cipöi voltak most is tura cipöi vannak 12 éves 40 låbal.már nem kell olyan gyakran cipöt venni neki .

amig kicsi volt 3 hónap és kinötte szandáljait ,cipöi max 1 szezont használta mert ki nötte.

de van olyan gyerek akinek lassan nő a låba .annak elég sokåig elég egy méret.

2023. máj. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!