Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mivel lehet kimosni a kertben...

Mivel lehet kimosni a kertben mászkáló baba nadrágjából a koszt?

Figyelt kérdés
Lányom van, főként világos ruhákat hord, de amint kimegyünk a kertbe, játszóra, rögtön tiszta homokos, földes, barna lesz a térde. Próbáltam Vanish szappannal, géllel és marhaepe szappannal bedörzsölni, hagyni egy fél órát állni és kimosni, de nem szedi ki teljesen a koszt. Van valami hatékonyabb módszer, hogy kimossam ezeket a ruhákat vagy a játszós ruhák mindig valamennyire koszosak maradnak?
2023. máj. 8. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mosol? Én Frosch babyvel, 40 fokon átlag pamut programon (kb. másfél-2 óra) kiszed szinte minden koszt, pedig a lányom se kíméli magát se az udvaron, se evés közben (bölcsis).
2023. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Kisfiam is eleven és állandóan koszos, de soha nem marad kösz a ruháján mosás után. Mosógélt olyat használok ami épp akciós, most Tomit, és 40 fokon mosok. Soha nem sikáltam még a ruháit.
2023. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a dmes marhaepe szappan simán kiszedi a paradicsomfoltokat is, nemhogy a sima játszótéri koszt. Simán bedörgölöm szappannal vizesen, aztàn ráküldök egy szokásos mosást. Nagyon ritka, ha ez nem szed ki valami foltot.
2023. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sima lidlis 1200ftos mosógéllel mosok. A leggagyibb.

40fokon kiszedi a foltot.

2023. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem HM ruhákat adsz rá? Azokból kb lehetetlen kiszedni a foltot, minden másból simán kijön egy egy órás 40 fokos mosással.
2023. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a Lidl-ből származó bodykból nem sikerült kimosni a barna földfoltokat. Abban kúszott hason a kertünkben a fiam tavaly nyáron, eléggé viseltesek lettek.
2023. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak a zokni marad foltos, abból van játszós, meg ovis (sötét, így nem látszik :D)
2023. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ariel mosókapszulát használok és minden foltot előkezelek a dm-es marhaepe szappannal. 60 fokos, 2 órás babaprogram egy egy éves Bosch mosógéppel, azzal nem kéne hogy gond legyen.

De igen, H&M-es az összes kis leggingse, létezik, hogy az legyen a baj? Ez eszembe sem jutott, azt hittem, hogy mosás szempontból a pamut az pamut.

2023. máj. 8. 14:59
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
A marhaepeszappanos bedörzsölés után az igazán makacs foltokat még megszórom fehér ruhákhoz való oxiporral. Ha fehér az anyag, akkor éjszakára úgy hagyom, ha színes, akkor max. pár órára, mert kiszedi a színt is belőle egy éjszaka alatt.
2023. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sötét színűt kell venni, nálunk a fűfolt szokott benne maradni.
2023. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!