Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyenék a Tornadóra cipők?...

Milyenék a Tornadóra cipők? Érdemes beruházni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2023. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nagyon jó minőség és szép kivitelezés. A lányom szupinált cipőket hord, ezt a márkát találtam, aminek a talpa van emelve, és nem a betét (elvileg ha a betét van emelve belül, az nem olyan jó), úgyhogy én ragaszkodom a márkához. Eddig 3 szandija , 2 kiscipője és egy csizmája volt tőlük, mind azt tudta, amit ígért. A zárt cipők vízállóak, strapabíróak. Plusz egy pont, hogy magyar termék. Kövesd be őket Instán, ott ha kérdezel a képek alatt, Dóri még válaszol is kommentben.
2023. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 2. Válaszoló!


A kisfiamnak is szupinalt cipő kell, ezért találtam őket.


Első válaszoló, miért nem ajànlod? :)

2023. máj. 10. 06:20
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Salus koppintás. Náluk dőlt először a betét helyett a talp.
2023. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodtan vehetsz ilyet, jó minőségű és árban is kb hasonló mint a többi "ajanlott” népszerű márka, dd step, geox, primigi, Szamos stb.
2023. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Elég szubjektív ez a téma is. Kinek mi válik be. Meg kell próbálni. Olyan helyen dolgoztam, ahol 3 féle papucsot árultak. Be volt a legdrágább, Bá volt a közép út és le volt a legolcsóbb. A vevők nagyon megosztóak voltak. Szinte mindegyiknek más volt a jó.
2023. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk bevált. Vehetnék geoxot is, de több okból is ezt veszem. Nekem szempont, hogy ha választani kell, ugyanannyiért ha már cipőt veszek, akkor magyar gyártótól vegyek. Nekünk nem kell szupinált, így a nem szupinált cipőit vesszük.
2023. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akik azt kommentálták hogy nem, megindokolnátok? Nagyon érdekel
2023. máj. 28. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!