Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 9 hónapos babának kell még a...

9 hónapos babának kell még a rövid body vagy adhatok már helyette sima pólót?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én még body-t adnék rá, pólót majd ha 35 fok lesz, és kilóghat a dereka bátran
2023. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 babyboom567 ***** válasza:
74%

Azt adsz amit akarsz, de nekem még 3 évesen is body volt rajta.

1. Tartja a pelust(majd rájössz ,hogy mennyire ügyesen kihámozza a mocorgással magáról a pelust)

2. nem fázik meg a dereka

2023. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kell eldöntened. 9 hónaposan nekem még egyik se járt, nagyrészt vízszintesen voltak. A póló meg gyűrődik össze vissza, pelenka lecsúszik meg ronda ha kilátszik. Szerettem a bodyt. Akkor hordtak pólót, amikor már jártak (és csak nyáron).
2023. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is body volt míg pelenkás volt. Nyáron azért 40 fokban volt rajta más is, de célszerűbb a body mint a kispóló meg társai míg pelenkás.

Ettől függetlenül te nyugodtan tehetsz egy próbát, mert attól hogy nekünk ez jobb volt nektek lehet máshogy jó:)

2023. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 1 éves, ő pólóban van mostanában, amikor meleg van. De ő már fixen jár. Amíg babakocsiban feküdt/ült, addig nem lett volna praktikus, mert felcsúszik, eltekeredik rajta.

Nekünk most azért praktikus, mert folyton rohan, egyszerűbb így a pelenka csere. :D

2023. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még 2,5 évesen is ha pelus van rajta akkor bodyt kap mert az tartja.

Ha bugyi van rajta akkor kap pólót

2023. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz, nem tiltja semmi. Kérdés, hogy praktikus-e. Kilóg a dereka, felgyűrődik... A lányom másfél éves, tavaly 2 db pólót adtam rá összesen, amikor a legnagyobb kánikula volt.
2023. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg van és nem probléma, hogy kint van a dereka, lehet. Bár a body abból a szempontból jobb, hogy tartja a pelenkát, de igazából nem az ördögtől való, simán rá adhatod.
2023. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 9 hónapos a gyerekem, de én a pólót azért nem szeretem mert ha felveszem csúszik fel a nyakába és allandóan igazgatni kell, ahogy tekereg. Nem azért hogy megfázna a dereka, hanem bosszantó.
2023. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
A fiam 4 hónapos korában kezdte lerúgni magáról a rugdalózókat, onnantól csak nadrág és laza felső maradt rajta. Nem sokkal később a body is zavarta. A napozó még elment, de amúgy trikó, póló van rajta és jól megvan így. Szerintem gyerekfüggő.
2023. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!