Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikor “illendő” megvenni az...

Mikor “illendő” megvenni az első dolgokat a babának?

Figyelt kérdés

Gondolok itt kiságyra, babakocsi, cumisüveg stb. Most vagyok 12 hetes és már most nagyon izgatott vagyok és alig várom a babát, de félek hogy túl hamar költekeznék és esetleg valami rosszul alakulna. Szüleim szerint mindent elég az utolsó hónapban megvenni.

Kinek mi a tapasztalata vagy tanácsa ezzel kapcsolatban?



2023. jún. 6. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Én 36hetesen egyszerre vettem meg mindent.


Tesóm 20hetesen mar bevásárolt, 22 hetesen elhalt a baba. Utana nezegethette 2 évig a bútorokat, babaszobát, mire megszületett az első gyerek.

2023. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Én a 13. héten csináltattam nipt tesztet, ahogy annak az eredménye megjött és kiderült a neme mentem is babaruhát venni. :D


Most vagyok 16 hetes, nemsokára megnézem a tesómnál milyen cuccok maradtak, amiket oda tud adni és utána kezdek majd nagyobb dolgokat bevásárolni. Nem azon múlik semmi, hogy mikor kezd el az ember vásárolni.

2023. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Sztem a 3 4 hónapot elég megvárni.Hálistennek ritka ha nagy baj történik
2023. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
4 hónapos voltam mikor a babakocsii megvettuk, mert nem akartam kihagyni azt az ajanlatot. Aztán szépen sorban mindent. Utolsó hónapra biztos nem hagytam volna mert jöhet korábban is az a baba és akkor az együtt nyugis vasarlasnak eleve annyi. Meg szerintem a rahangolodashoz is hozzatartozik
2023. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
29.héten a babaágy es utána a többi. 37. Héten született így jó hogy nem hagytam semmit a végére
2023. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
A második genetikai uh után kezdtünk el vásárolni.
2023. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Prena teszt eredménye után kezdtünk el vásárolni, olyan 15-16 hetes terhes lehettem.
2023. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
25-30 hetesen kényelmesen kezdtem. Úgy is melós volt mire minden megérkezett a ruhákat át mostam be pakoltam. Ha úgy jársz mint én, hogy az utolsó hetekbe mozdulni sem bírsz, tuti szidnad magad, hogy nem tudtad le.
2023. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Mi is a második genetikai után.
2023. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Ismerosom az utolso honapban vasarolt be, majd tulhordta es halvaszuletett a baba sajnos. Semmit az eg vilagon nem szamit

mikor vasarolsz be. En a terhessegmegallapito UH utan mar vasaroltam, mert ezer dolgom volt

meg a babaholmi vasarlason kivul, igy elinteztem mindent, amig tudtam. 40+0 szultem.

2023. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!