Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babaruhabörzét szerveznék!...

Babaruhabörzét szerveznék! Szerintetek kell hozzá vállakozói, vagy magánszemélyként is megtehetem ezt?

Figyelt kérdés
Gyesen vagyok itthon, és simán meg tudnám szervezni, csak ennek nem tudok sehol utánanézni. Akinek van infója, megköszönném!

#babaruha #bababörze #börze #baba-mama börze #babaruhabörze
2012. aug. 7. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Üzletek pénzügyek kategóriába, jobb lett volna írni.

Szerintem nem nagyon, mert mondjuk egy művelődési házat ki kell bérelned, amit az asztalokból fizetnél, de akkor már van bevételed. Vállalkozói nélkül nem nagyon lehet.

2012. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, lehet igazad van... Sajna akkor ez ugrott... Mert havi egynél többször nem tudnék szervezni, az meg el is menne vállalkozóként a kötelező befizetnivalókra...
2012. aug. 7. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!