Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány bodyt vettetek születendő...

Hány bodyt vettetek születendő babátoknak? Hány kezeslábast, hány zoknit, blúzot?

Figyelt kérdés
februárra várjuk a kisfiunkat,mivel téli baba, úgy érzem több ruha kell...kislányom júliusban született, kánikula volt sokáig, igy csak 1 szál body kellett napközben és este is,kb szeptember közepéig, ritkán valami ruha rá. most nem tudom, kellene ugye zokni, hosszú ujjú dolgok, kb mennyi?

2012. okt. 27. 15:29
 1/5 gabszem ***** válasza:
100%
Enyém idén februárban született :) -20 fok volt és nagy hó. szerintem body-bol kell 6-8 darab, mert lehet, hogy naponta többet is elhasználtok, lebukja, kifolyik a pisi-kaki stb. Én zokni ekkor még nem adtam rá csak lábas rugdalózót. Abból volt vékonyabb és vastagabb fajta is. Itthon elég volt a vékonyabb fajta (panel, meleg van). Kb. 2-3 hós koráig csak body-t és rugit használtunk. Utána kapott csak kényelmes nadrágokat és zoknit body-val.
2012. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. okt. 27. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Min. 6-8 body, mert még ha sokszor is mosol, nehezebben szárad. Inkább hosszú ujjúak legyenek.

Rugdalózó szintén ennyi, akár felesben pamut és plüss.

2 db kocsikabát, harisnya, én vennék 2-3 db zoknit is, ha hidegebb van, ne fázzon a lábikó.

Ha tervezel használni hálózsákot, abból közepes vastagságút és vastagot, hosszú ujjast.

Bár az én fiam március végi születésű, de jól jött a polár pléd, abból is legalább két darab (nagyáruházakban egész jó áron, jó méretben lehet kapni).

1 bundazsák vagy overall is kell.

2 db vastag sapka.

2012. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom napokon belül érkezik.

Amiket én vettem: 10 db rövid ill hosszú ujjú body 56-os méretben (bár valamelyik sokkal kisebb, mint a másik), van 62-esből is vagy 6 db szintén rövid-hosszú.

Rugdalózót fogok ráadni (lábfejes), így nem kell zokni, bár van az is. Rugiból is van ujjatlan és hosszú ujjú is, pamut és vastagabb, kb 8 db (56-os, de pl a Disney-s 56-os simán 62-esnek vagy nagyobbnak felel meg, szóval már ki tudja, melyik milyen méretű+ nagyobbak is természetesen)

Kispulcsiból van még vagy 3-4 db, vékonyabb, vastagabb, szintén.

Ezenkívül sapik, overál.

2012. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!