Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vásároljátok ezt a sok...

Hol vásároljátok ezt a sok csini ruhát gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Nem tudom öltöztetni a kislányomat, olyan csinosan, mint a legtöbb anyuka :(.Hol vásároltok.Csak webáruház érdekelne.

2012. dec. 29. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom azt ìrad,hogy webáruház èrdekelne. Beìrod hogy babaruha sokat felhoz a google. Én soha nemesis rendeltem netrõl,meet szeretem megfogni a ruhát,bababizományi boltokban szeretem be a legtöbb ruháját. De kivètel nèlkül tetszenek mindenkinek.
2012. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a sok hibáèrt telóról ìrok ès elküldte,nem tudtam átnèzni.
2012. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]



Ezt itt ajánlották, nem rendeltem még semmit.


Innen szoktam 2 havonta:


[link]

2012. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :).
2012. dec. 29. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vateráról, teszveszről...van új és használt is. És a ruhafalva is jó de nem olyan olcsó.
2012. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább ebay és most van kiárusítás 50-70%-os leárazás angliában (next, george, sportsdirect stb). Mindig szezon végén vásárolok be általában jól belövöm, hogy következő szezonra (most pl télre) mi és mekkora fog kelleni. Tavaly is így voltam. :)


De pont Karácsony előtt sikerült 2,5 fontért vennem az ebayen egy hatalmas csak next nyári ruhacsomagot. Előte héten pedig 4,35 fontért pedig next sünis kék télikabátot már a következő télre. Gyönyörűek, és mondani sem kell töredéke a magyar áraknak. :)

2012. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ebay-t tudom ajánlani. Jóval olcsóbbak a gyerekruhák, mint bármelyik magyar webáruházban. És nem csak az újat, hanem a használt ruhát is érdemes megvenni ebayen, mert nagyon szépek és jó állapotúak. Tényleg igaz az angolokra, hogy egy ruhát csak egyszer vesznek fel. Ők megtehetik, mi magyarok meg egy ruhát teljes mértékben kihasználunk és még ráadjuk 3-4 gyerekre. Szóval a magyar használt ruhák tényleg használtak és még drágák is, de az angol használt ruhákról senki meg nem mondja, hogy használt.
2012. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!