Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » öt éves gyerek kaphat ruhát...

Princessluna33 kérdése:

öt éves gyerek kaphat ruhát gyereknapra?

Figyelt kérdés
a nagyi ötlete volt és ez még megfizethető is lenne...

2013. márc. 4. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csak ezt nem vennék neki.De játék mellé igen.
2013. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Azta, már gyereknap is olyan mint a Húsvét, meg a Karácsony?

Az én időmben gyereknapkor majális volt, mint május 1-jén, vidámparkba mentünk, állatkertbe és hasonlók. Ja és szuper volt, szörnyű, hogy elintézzük annyival, hogy kap valami játékot a gyerek, a ruha még rosszabb. Ruhát akkor veszek a gyerekeimnek, mikor szükség van, mert kinőtte, elhasználódott és társai.

2013. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kaphat:) Bármit kaphat, amit szeretnétek, amire igényetek van. Ruha, játék, program:)

Nálunk van játék és családi program is ilyenkor.

2013. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Gyereknapra inkább elvinném az állatkertbe vagy vidámparkba, de ez én vagyok.
2013. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Persze, hogy kaphat. De én is valamilyen játék mellé szoktam venni! Soha nem veszek csak ruhát, mert a gyerek minek örül a legjobban? A játéknak! :-)

Mi ekkor ajándékozunk (a kereszt- és a saját lányunknak):

névnap, szülinap, húsvét, karácsony, nőnap(ha kislány), gyereknap

2013. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Ja és persze, mi is el megyünk az állatkertbe, vagy tropicáriumba....a vidámparkok nagyon le vannak pusztulva. :-(
2013. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Neked nem mindegy ki mit vesz a gyerekének, a kérdés nem ez volt.

Ja a lepontozás szánalomra sem méltó!!!!!

2013. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, itt az is baj, ha valaki húsvétra vesz ajándékot, mert nem szokás, csak a tojásfestés és a csokitojás...


Én már nem vagyok annyira fiatal, mert elmúltam 37 éves, de még a testvérem és én is kaptunk anno húsvétkor a csoki mellé ajándékot: olyan dolgokat, amiket általában tavasszal, nyáron sokat használtunk. Labdát, biciklit, rollert, ugrókötelet stb.


Ezt a szokást megtartottam, én is veszek mindig az édesség, narancs, könyv mellé játékot is a három gyermeknek.

2013. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
De nem értem miért ekkor nagy probléma az, hogy én a saját és a kereszt gyerekemnek veszek ajándékot, de hozzáteszem, nem csak ünnep napokon kapnak. Ha elmegyünk hozzájuk, vagy ők jönnek, kapnak pl.actimelt, rudit, kifestőt...de gondolom ez is nagy gond!
2013. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de nekünk állatkertre se telik csak ruhára!!! ezért kérdeztem.. ja meg telne még tejbevonó massza édességre is akkor már inkább a ruha nem?meg van ezer játéka tehát játékot nem kap....veszek inkább neki könyvet....
2013. márc. 4. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!