Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikortól nem szelektáltad...

Mikortól nem szelektáltad gyereked ruháit mosásnál?

Figyelt kérdés

Hány éves volt, mikor már nem mostad teljesen külön a ruháit a te/ti ruháitoktól?

Én teljesen leszelektálom a miénket is, az övét is, viszont az ő ruhái eddig csak az ő kis holmijával volt mosva.

Most 1 éves múlt.



2013. márc. 7. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Én onnantól együtt mosom, hogy lekerült a földre, és végigkússza a lakást. Szóval kb. 7 hónapos kora óta.
2013. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Fél évesen, mikor már a földön volt, nem mostam rá külön. Kúszott mászott, nem volt már minden olyan steril.
2013. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Az egyébként mit jelent, hogy leszelektálom a mienket is? Anya-apa ruhája is külön van mosva?


Ja, és egy idő után, amikor már kint dagonyáznak a homokozóban, inkább a saját ruháimat féltem az övéiktől. :)

2013. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Külön mosom a gyerekruhákat, van elég, mert hárman vannak.

4, 9 és 13 évesek.

Nem keverem a mi ruháinkkal. Néha előfordul persze, hogy beteszek 1-2 dolgot a miénkből, ami tisztább, pl. póló,de alapjában teljesen külön mosom az ő ruháikat, a szennyestartónk is külön van.

2013. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 gabszem ***** válasza:
67%
az első pár hónapban mostam csak külön, de a színes ruháit (kevés volt sötét színes) már ekkor is beleraktam a miénk közé.
2013. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

férjem munkás ruháit teljesen külön mosom... a nem munkás ruháit együtt mosom enyémmel :) (meg pl szőnyegeket is külön mosom a fürdőszobai szőnyegtől, ágyneműket teljesen külön mindentől, ugyanígy a konyharuhákat is) csak már néha kész vagyok, h 500 szor indítom a gépet, meg a kis kupacoktól, amik ilyenkor vannak a fürdőszobában.

Akkor most már kisebb csoportokat tudok alkotni! Köszi :)

2013. márc. 7. 13:33
 7/15 Baranka ***** válasza:
Huh én nagyon kevés ideig válogattam külön a gyerek ruháit. Talán pár hétig sajna nem emlékszem pontosan, pedig nem volt olyan rég.
2013. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
oké, a melós ruha, természetes....
2013. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Én megmondom őszintén, sosem mostam külön. Egyedül az első garnitúrát, mielőtt megszületett. Egyszerűen nincs annyi ruhája, hogy meg is teljen vele a mosógép, és legyen is mit fölvennie, ameddig megszárad, és kivasalom a többit. meg nem is látom nagyon értelmét...

Makk egészséges, nincs semmi baja. 2 éves lesz májusban.

Remélem ettől még nem leszek sz@ranya :)

2013. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Külön mosom, pedig már 2,5 éves elmúlt. 4-5 naponta simán összejön egy adag az ő ruháiból is.
2013. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!