Hogy mondjam meg finoman anyósomnak, hogy nem adunk használt cipőt a gyerekünk lábára, függetlenül attól milyen márkás?

Figyelt kérdés

Anyósom egy budai magánoviban dolgozik. Sok használt, jó minőségű és márkás babaholmit kaptunk rajta keresztül. Ennek nagyon örülünk, használjuk is őket.


Kivéve a cipőket. Abból újakat veszünk.


Anyósom szerint felesleges, ha van használt.


Mit gondoltok? Hogy békítsem meg?


2013. máj. 16. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudod, hagyd is rá. Fogadd el, köszönd meg, aztán tedd félre a cipőket.
2013. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám, hogy ebből nem szeretnék használtat használni. Nagyon köszönjük a segítséget nagyon szépek a ruhák használjuk is de cipőt újat szeretnénk venni. Ajándékozza el másnak, biztos van akinek jól jön.
2013. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy nem szeretnétek használt cipőt. Egyrészt beleizzadt már más lába, másrészt meg, a járni tanuló gyerkőcök simán ki tudnak taposni egy-egy cipőt, akár annyira is, hogy ez a következő tulajdonosnak már kényelmetlen. Pici korban pedig nem mindegy, hogy helyes-e a gyerek lábtartása a cipőben.
2013. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Ezt a használt cipő dolgot én is úgy utálom anyósomban!!! Hiába! Megmondtam neki a szemébe őszintén,hogy nem adok rá! De jobb ráhagyni! Hadd mondja! Sok beleszólása nincs a dologba:)
2013. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb elfogadod és te adod oda a védőnőnek, ő majd odaadja olyan családnak, ahol szükség van rá.

Én sem veszek használt cipőt a fiamnak. Ebből az egyből nem engedek.

2013. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha anyósoméknál vagyunk,sajnos kérdés nélkül ráteszi a fiam lábára a fogalmam sincs honnan szerzett cipőket persze ugye akkor pont nem vagyok jelen,úgy kell levennem és lecserélnem,még kis nem mossa,komolyan nagyon igénytelen...
2013. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!