Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Augusztusi babának mikorra...

Augusztusi babának mikorra mossam ki a ruhácskáit?

Figyelt kérdés

Még ráérek,vagy így is frissek maradnak a ruhák?

Nem szeretnék kapkodni,de már nagyon készülődnék :)


2013. jún. 20. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem sok értelme van. Majd 34-35 hetesen ráérsz, de ha nagyon akarod, most is megcsinálhatod. Ettől nem fog jobban telni az idő :)
2013. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én júli 27-re vagyok kiírva, és most hétvégén állok neki a babaruha mosásnak, vasalásnak.
2013. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondold át, nem csak a ruhácskákat kell átmosnod.

Textilpelusokat, plédeket, lepedőket, ágyneműt...

Tény, meleg van, gyorsan szárad, de kalkuláld bele, hogy ilyen időben nem lesz sok kedved a vasaló mellett izzadni órákig.

Szépen beoszthatod a munkát, zárt szekrényben semmi bajuk nem lesz.

2013. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor várok még 2 hetet.Addig pakolászok,átnézegetem ismét a listát.Most töltöttem a 31.hetet.Csak az orvos sok pihenést javasolt,mert nyitott a méhszájam és figyelmeztetett,hogy kora szülött lehet a baba :(

Ettől megijedtem és gondoltam átmosom a ruhákat ilyesmi,hiszen már várom is a babát és ne adj Isten,ha tényleg előbb jön...minden rendben legyen.

2100-as a méhszájam,viszont sok anyuka azt írta(rákerestem),hogy így is túlhordása volt,időre szült,de mindenki más.

Köszönöm,hogy írtatok!

2013. jún. 20. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeptember végére vagyok kiírva...már kimosva, összerakva minden... 4. babám, és csak akkor tudok ilyesmit csinálni, ha a lányok oviban vannak. És mivel vége az ovinak, előtte kellett, mert lehet, hogy szeptember elején már császároznak, amikor újra kezdődik az ovi... De van egy trükkje! Mosógépben most ki a ruhákat, aztán vedd ki, és tedd be sok öblítő+egy pohár ecet+víz keverékébe, és hagyd benne 1-2órát, fertőtleníti is. Utána ne centrifugázd ki, csak nyomkodd ki egy kicsit, mehet a napra száradni. Akár egy évig az öblítőt érzed benne.
2013. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom :)
2013. jún. 25. 07:52
 7/7 Nyunyi77 válasza:
Én július 29-re vagyok kiírva és már 2 hete kimostam,kivasaltam a kis ruhákat!Ha kinyitom a szekrényt friss illatú minden,és az is marad!A takarók,ágyneműk mosását erre a hétre tervezem.Én így nyugodtabb vagyok,ha véletlenül korábban érkezne a kis fiam!Úgyhogy szép lassan te is hozzákezdhetsz,ha már türelmetlen vagy!
2013. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!