Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet gyerekpórázt kapni?

Hol lehet gyerekpórázt kapni?

Figyelt kérdés
nézegettem egy pár helyen, bevásárló központokban, de sehol nem láttam :(

2013. júl. 20. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az mi?
2013. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ráteszed a gyerekre hogy ne tudjon elfutni :)
2013. júl. 20. 17:10
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Arra a hátizsákos pórázra gondolsz amit Angliában előszeretettel használnak az anyukák? Szerintem itthon még nem lehet kapni.Még nem túl elfogadott, hogy pórázon sétáltatod a gyereket itt Magyarországon..
2013. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én a kapucnis felsőt ajánlom ha a kezét nem engedi, hogy megfogd ;)
2013. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mostanában nagyon nyűgös sajnos és igen a kezét nem engedi :( a kapucnis dolog jó csak az a baj, hogy nyáron nem a legjobb választás :D
2013. júl. 20. 17:15
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Igen ez a gond nálunk is és alig várom, hogy ősz legyen és betárázok kapucnis pulcsikból :D
2013. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nálunk van a tescoba valami 1200ft-ért

baba boltba is van ott 2 ezer

2013. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Lehet le leszek pontozva, de pont valamelyik nap láttunk egy apukát a párommal, aki szó szerint levitte sétáltatni pórázon a gyereket a parkba (közelben se autó, se semmi veszélyforrás), és komolyan mondom, hogy nem találtam szavakat.. ráadásul még egy kis totyogó piciről beszélek, aki alig jár, nem hogy fut...


Tiszta szégyen komolyan mondom... szegény gyerek...

Van neki tudata, meg kell neki tanítani, hogy nem szaladunk el, a kutyát is meg lehet tanítani... később mi lesz, amikor már nem lesz rá jó a póráz???


Tényleg nem bántás, de sajnálom az ilyen gyerekeket..

2013. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
én abszolút nem értek egyet a pórázzal.... de erről nem fejtem ki a véleményem, nem ez a kérdés. Ha Pesti vagy, akkor az Aréna Tescoban lehet kapni!
2013. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!