32 hetes kismama vagyok,1 hete elkezdtem egypár babaruha, pelus mosását+vasalását, az ágyneműt a kis paplant, rácsvédőt, plédet is fontos kimosni?! Ti mindent kimostok a babátoknak? Mikor kezdtétek el?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindent moss ki, ki tudja hol hentergett, mielőtt a csomagolásba került. Meg valószínűleg nem steril anyagból készült.
2013. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindent kimostam, ahogy az első írja, ki tudja hol járt előtte, hányan fogdosták össze.
2013. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindent kimostam, még a autós hordozó huzatát is.

Számomra ez fontos volt, valahogy úgy éreztem, hogy addig nem tudnám bele tenni a babámat. Viszont idő hiányában már nem vasaltam ki, mert a 36. héttől szinte mindennap NST-re kellett mennem a baba gyors szívfrekvenciája miatt. Amit előtt megcsináltam, az meg volt, semmi másra nem marad sem időm sem energiám, mert rá ment az egész napom - mire hazaértem olyan fáradt voltam, hogy fürödni alig maradt erőm.

2013. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindent kimostam, és amit az anyag engedett ki is vasaltam. Már készre van ágyazva a babaágy, hordozó, babakocsi, minden. A kórházi csomag is kész, már csak a fogkefémet kell beletenni :) 26. héten kezdtem a ruhákkal, aztán jött a többi. Kész voltam a 30. héten.
2013. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!