Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyire találkoztok manapság...

Mennyire találkoztok manapság hátulgombolós ruhákkal?

Figyelt kérdés
Régen nagyon gyakori volt. Mára eltűnt?
2013. okt. 29. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Van azért elvétve, de ritkább, szerintem is praktikusabb az elöl gombolós pici baba korban.
2013. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kik-ben szokott lenni, mi ott vettünk néhányat akciósan, de valóban nagyon ritka.
2013. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kislányomra a mai napig vannak hátulgombolós rucik.Ezek még az én ruháim voltak

Sőt az oldalmegkötős kis fehér kardigánjaim is hordja.Imádom rajta látni

Igazi kis hercegnő bennük..

2013. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a kis Ficánkámat nem is tudtam volna hátulgombolósba öltöztetni :) volt egy ilyen kis napozónk, de inkább feladtam a próbálkozást, hogy ráadjam.
2013. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az Auchanban néha szoktam látni.
2013. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Épp ma este hátulgombolós pizsit (rugit) húztam a kisfiamra (1éves) azt hiszem auchanos.
2013. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Auchanban vettem annak idején a lányomnak, ott szinte minden rugi olyan...
2013. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most adtam el két nagyon szép Next hátulgombolós kötényruhát kb. 2 éves méretben. Egyik farmer, másik kord. Mindkettő modern, mai darab.
2013. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!